Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Allah’ını seven şu Sütçü yü sol tarafa alsın :smile:

Oysa ki ne güzel her şeyi sınıflandırmışsın sütçü bütün simetriyi bozmuş beni hafakanlar bastı.

7 Beğeni

Onu @alper istedi, ‘‘Sütçü sağ tarafta olmak üzere son aldıklarını paylaşsana’’ dedi. Sütçü’yü sağ tarafa almamızın nedeniyse her serimizi eksik bırakıp sonradan avunacağız, bu seride seçtiğimiz Sütçü :slight_smile: Malum Alper serideki eksik kitaplarına çeşitli bahaneler bularak kendini teselli eden birisi :slight_smile:

4 Beğeni

Bu işin altından da @alper in çıkması :hanci:

2 Beğeni

Ben de bir tavsiye üzerine listeme ekledim. Kapak yazısı da dikkatimi çekti, uzun süredir listemdeydi sonunda sipariş verebildim. :slight_smile:

Geldiler…

29 Beğeni

Sissoyluyu nereden aldınız acaba?

@Hayalperest0 Ne kadara aldınız peki? Türkiyeden erişilebilir olduğundan haberim bile yoktu bu baskının. Sonuncu olmasa alırdım kesin. :frowning:

Amazon türkiyeden aldım. En son 1 tane kalmıştı sanırım :blush:

1 Beğeni

Hala 1 tane varmış :crazy_face:. https://www.amazon.com.tr/Hero-Ages-Mistborn-Book-Three/dp/1473223059/ref=sr_1_54?dchild=1&qid=1600622766&refinements=p_27%3ABrandon+Sanderson%2Cp_n_format_browse-bin%3A13815621031&rnid=13815614031&s=books&sr=1-54

1 Beğeni

O kadar aradım bulamadım siz nasıl buldunuz çok teşekkürler.

1 Beğeni

Kitap_201911021048396 be137d14aab77ecc32a09f66082d09c9 25377801 kanatlarin-olmasin20140126123855

Yabancı yazarların Türkiye’de basılmış Bilimkurgu Öykü Derlemelerini toplamaya devam. :slight_smile:

19 Beğeni

Böyle sağda solda görmediğimiz Asimov kitaplarını nereden alıyorsun acaba?

1 Beğeni

Antoloji kitabını Ukitap’ta sürekli alışveriş yaptığım birinden aldım uygun bir fiyata. Diğer üç kitabı da nadirkitaptan aldım ama instagram üzerinden iletişim kurup indirip yaptırarak.

1 Beğeni

Arama konusunda uzmanlaştım diyebilirim :joy:. Ne demek rica ederim.

1 Beğeni

Şuanki mevcut fiyatı ile aynı. 150₺ olması lazım. Baskısı acayip güzel. Özellikle koleksiyonluk basım olduğu için aldım. 10. Yıl özel baskısı olarak geçiyor. Bende tesadüfen keşfettim :sweat_smile:

1 Beğeni

Amazon %60 İndirim’den aldıklarım.

34 Beğeni

Ben de aynı şekilde kuzenime getirtmeyi düşünüyordum ama isteyemiyordum. Sadece 3. Kitap 150 TL iken 3 kitap beraber 34 Sterlin oluyormuş az önce baktım. Bu sorum tüm forumadır o yüzden, bilen var ise lütfen cevaplasın. İngiltere’de yaşayan birisi için 35 Sterlin 35 TL gibi midir yoksa orası içinde büyük bir para mıdır? :smiley: İsteyeceğim bu rakam yüzünden isteyemiyorum. :frowning:

Bence ne kazandığı ile alakalı, İngiltere de ailelerinin yeterli besin sağlayamadığı okullarında beslenen çocuklar olduğunu BBC gibi yerlerden okuyoruz.

Kuzeniniz saatlik kaç sterlin kazanıyor bence oradan hesaplayın.

2 Beğeni

Temel ihtiyaç öğelerinin en güncel fiyatlarına bakmak gerek. Sadece birim karşılaştırmasıyla doğru sonuca ulaşamayız.

Örneğin Kanada hakkında Türkiye ile karşılaştırmalı çok güzel bir çalışma var YouTube’da

4 Beğeni

Brandon sanderson koleksiyonunuzu görebilir miyiz acaba :innocent::innocent::innocent:

Direkt kuzen diye yazdım ama aile olarak yaşıyorlar ve ne kadar kazançları olduğunu direkt olarak bilmiyorum lakin maddi durum konusunda iyi olduklarını biliyorum. Senelerin yatırımı ve birikimi ile rahatça geçiniyorlar. Şirketler çalışanlarına ne kadar maaş veriyor bilseydim cevap verebilirdim ama onuda bilmiyorum maalesef. Dediğiniz gibi aylık kazancı bilmediğim için bir senedir isteyemeden kıvranıyorum. :weary:

@Waxillium Bakıyorum hemen teşekkürler.