Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Merhabalar, aslında genel yabancı kitaplarına bakarsak, bu kitapların fiyatları gayet makul seviyede. Özellikle hardcover olduğu için 15-16€ bandında olup daha da yükseliyorlar. Ben pandora.com üzerinden de sorgulattığımda yine 150-160₺ civarı olarak geldi serinin diğer kitapları. Eğer istemekten çekiniyorsanız oradanda alabilirsiniz. Hesapladığımda neredeyse aynı fiyat çıktı amazon.co.uk ile. Malesef kur farkı ile bize yüksek gelsede dediğim gibi bu fiyatlar ortalama olarak aynı.
Dipnot: His dark materials kitabınıda hardcover olarak 197 gelmesi gayet makul tükendiğini düşünürsek. İngilizce bilenler kaçırmasın bence. Sorgulattığım baskının resmide alttadır.

images.jpeg-4

5 Beğeni

Elbette resim atabilirim😊 @Mucreth

19 Beğeni

Kitapları görünce aklıma gelen cümle şu oldu:

“Brandon Sanderson kitaplarını basan yayınevinin hakkını yemişiz. Onlar bizi düşünüyormuş aslında. Bizi İngilizce öğrenmeye biliyorsak da geliştirmeye yöneltiyorlarmış ama biz farkında değilmişiz.”

6 Beğeni

:drooling_face::drooling_face: Tam olarak bu emojiyim şu an.

1 Beğeni

Ben bu aralar Amazon’a iyice aşık oldum,10 dolar indirim verdiler üzerine prime olduğu halde kargo 17 dolar birşey yapabilir misiniz dedim ödemeyi geri iade edelim dediler,57 dolarlık ürün 30 dolara geldi,bünye böyle hizmete alışık olmadığı için şaşkınım.:smile:
UK çok fazla kargo masrafı ekliyor,US’ı daha iyi bir tercih olabilir bence kitaplar için,sizin baskıya ise tek kelimeyle ‘bayıldım’,böyle baskıları görünce bizdeki baskılara bakmak istemiyorum…

2 Beğeni

Evet doğru amazon.com , co.uk a göre daha mantıklı ve uygun. Özellikle kargo fiyatlarını karşılaştırırsak. Fakat bu baskılar, ingilitere basımlı sanırım (hardcover olanlar). İngiltere basımlı kitaplar, amazon.com da daha pahalı. O yüzden en mantıklısı pandora gibi bir siteden kargo ücreti olmadan yakın kur fiyatı ile temin etmek. Dediklerim ingiltere baskıları için bu arada :blush:
Not: Ah ah siz bir de rüzgarın adı ve bıçağın kendisini görseniz. Para olsa hepsini alıcam ama nerdee, elime fırsat geçsin sıra onlarda… :sweat_smile:
9781473216785
9781473223073

6 Beğeni

Kur farkı gerçekten sıkıntı,fiyatı 7 veya 9 ile çarpmak sinirimi bozuyor.:sweat_smile:
Senin gibi vurulduğum baskılar var ama bekletiyorum çünkü para sıkıntı…
Akira’nın şu kutulu haline almak için biraz beklemem gerekecek ama artık rüyalarıma giriyor,ikimizde istediğimiz baskılara kavuşuruz umarım.:grin:
images - 2020-09-21T004208.427

@Hayalperest0 Bak bunları unutmuşum.:heart:

10 Beğeni

Sondaki ve dune özel baskı, kanayan yaradır… :frowning:

3 Beğeni

Hayalim The Folio Society baskısı ama sterlin üzerinden olması dezavantajlı durum yaratıyor,direk kur çevirisi ile neredeyse 800 tlye geliyor…
Ben dayanamayıp delux baskıyı aldım,şimdi bekliyorum.:grinning:

9 Beğeni

:fearful::scream:… Bir inceleme bekleriz artık :smile:

1 Beğeni

Her açıdan fotoğrafını çekerim.:rofl:-----------

@Hayalperest0 Ama rica ediyorum artık böyle güzel kitapların fotoğraflarını atmayın (!) Kendimi silahlanma yarışındaki Sovyetler Birliği gibi hissediyorum,bu tutkum sonumu getirecek.:smile:

2 Beğeni

Okuduğum haberden hemen sonra sizin yorumunuza denk gelişim :rofl:

4 Beğeni

Daha ne bombalar var da… Saçmayalım şimdi, yoksa toparlayamayız :sweat_smile: @Who_Sametto

1 Beğeni

Şansın bu kadarı.:rofl:

@Hayalperest0 Kesinlikle katılıyorum.:no_mouth:

3 Beğeni

Bizim Amazon’dan almıştım. Fiyatları yurtdışı fiyatları ile aynıydı. Hyperion Omnibus adından anlaşılacağı gibi Hyperion ve Fall Of Hyperion kitaplarını içeriyor. Beyaz kağıda basılmış. Neuromancer’ın kapaklarında da mor yeşil mavi olan kısımları parlak falan yapmışlar güzel olmuş :slight_smile:

33 Beğeni

Yabancı baskısını merak edenler için. Daha yeni geldiler.

38 Beğeni

Ayın 13ü doğum günümdü şeyse bi’ hyperion hediye alınır :joy::joy:

Harika duruyor bu arada. İyi günlerde okunsun.

2 Beğeni

Eganba’dan aldıklarım, gelmesi biraz sürse de iyi paketlemeyle hasarsız geldi.

34 Beğeni

Can’ın baskıları yine harika gözüküyor,iyi okumalar.:slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Teşekkürler. Evet baskıları gerçekten çok başarılı, son birkaç yıldır bence en iyi özel baskı yapan yayınevi Can.

2 Beğeni