Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Kitapyurdundan yaptım alışverişimi. Adalet’i de instagramdan 35 tlye almıştım (tekrar basımları sanırım olmayacak ya da geç olacak).

Kuşku Gezegeni:

Çılgın Ay öyküsü, Bir Mars Destanı kitabında da vardı, diğerlerini hatırlamıyorum.

18 Beğeni

Bu başlığa en son 4 Temmuz da yazmışım. :hanci:

Tehlikenin farkında mısınız? :smile: Neyse ki arada KPSS def ettik. Yoksa şimdiye Duyun u Umumiye idaresini kurmuşlardı. İflasımızı açıklamıştık :smile:

3 Beğeni

22. yaşımı doldurmanın şerefine kendime hediye aldım. 4 Ekim doğum günüm olabilir, ama erken hediyeye hayır diyemezdim. Daha bunun temin edilmesi, gönderilmesi, dağıtıma çıkması, harika indirime denk gelmesi var, diyerek %55 Pegasus indiriminden aldım. :grin:
Aradünya kitapları, kızkardeşimin hediyesi. Harika seçimlerim vardır. Şimdiden iyiki doğdun canım kendim :smiling_face_with_three_hearts::partying_face:

44 Beğeni

Son zamanlarda gelen siparişlerim. Saramago’lar D&R indiriminden, toplam 52tl’ye geldiler. King’ler Amazon’dan ama ne yazık ki %60 indirimli değil. :slight_smile: Sandman ise Gaiman okumaktan çok keyif aldığım için edindiğim bir seri oldu. Çok merak ediyorum, ilk kez çizgi roman okuyacağım. Umarım beğenirim. İlknokta tatliş bir not defteri de yollamış. :slight_smile:

47 Beğeni

Pegasus indirimi ne zaman oldu acaba? Kaçırmadım umarım. :grimacing:

1. kitabın sayfa sayısı ilk 2 kitabın toplam sayfa sayısına yakın galiba.
2 Beğeni

Kitapyurdu Pegasus Çocuk indirimi olmuştu.

3 Beğeni

Son zamanlarda aşırı indirim varmış bahanesiyle yaptığım ve son olmasını yürekten dilediğim kitap alışverişlerim. An itibariyle kitaplığım %100 dolmuş oldu, cüzdanımda ise durumlar tam tersi…
Bundan sonra kendi rızamla yaptığım her kitap alışverişinde @taurenim’e kitaplığımdan istediği bir kitabı yürütme hakkı veriyorum bana ceza olarak. :joy: :joy:

Geçenki D&R indiriminde Saramago kitapları bu şekilde beş kitap set olarak yaklaşık 50 küsura geliyordu. Normalde Görlük, Görmek ve İsa’ya Göre İncil 60’a geldiği için kaçırmak istemedim. İndirimdeki tek karlı ürün de buydu sanırım.
Nadir’den Kozmik Üçleme, Gelin Odasındaki Hayalet, Hinduizmin ABC’si, Vampir Kültür Tarihi, İtfaiyeci, Kaplan Kaplan, Sanatın Gizli Dili ve Yunan Kültür Tarihi kitaplarını aldım. İlk kez sahaftan bu kadar çok kitap vermiş oldum. Özellikle Kaplan Kaplan ve İtfaiyeci’nin fiyatları %60 indirime denk geliyordu ve gayet temiz geldiler. Amazon’daki %60 indirimlerden yararlanamayınca üzüntümü bunlarla gidermiş oldum.
Gelin Odasındaki Hayalet kitabı Dickens’ın Bir Noel Öyküsü dahil 14 hayalet öyküsünden oluşuyor. Can’ın İşaret Memuru’ndaki üç hikaye de var içinde ama Can’ı önceden almıştım. Yine de çevirilerini karşılaştırmak için bir fırsatım oldu.
Sanatın Gizli Dili almayı ertelediğim ama çok istediğim bir kitaptı. Ancak stoğunun tükendiğini gördüm ve sahaflar kitabın tükendiğini fark edip acayip fiyatlara satmaya başlamadan Nadir’den aldım.
Geri kalanını da Amazon’dan sipariş etmiştim. Big Little Lies dizisinin kitabı olan Küçük ama Büyük Yalanlar’ı 5 TL’ye aldım. Gerisi de %50 indirimdeydi hep.
Yürek Burgusu’nu The Haunting of Bly Manor dizisi başlamadan okuyayım diye aldım, Ütopya da kitap kulübümüz için.

37 Beğeni

Gelin odasındaki hayalet ilgimi çekti. Bir noel hikâyesini bordo siyah yayınlarından okumuştum. Daha birkaç gün öncede Can yayınlarından işaret memurunu okudum. Geriye 10 hikaye kalıyor ki bence buna değer.

2 Beğeni

Ben de öyle düşünerek almayı tercih ettim. İşaret Memuru 64 sayfayken bu kitabın 416 sayfa olması zaten kesinlikle değdiğini gösteriyor. Bu arada 12 öyküden oluşuyormuş, şimdi içindekilere bakarken yanlış hatırladığımı fark ettim.

6 Beğeni

Bu ne güzel bir sürpriz böyle. :smile: Bakalım, Kasım’a kadar almayacağına anlaştık. Göreceğiz artık kitap yürütebilecek miyim yoksa sözünü tutabilecek misin. :baris:

1 Beğeni

Bana yazdığın mesajlarda hiç burada olduğun gibi masum değildin. :joy: :joy:

2 Beğeni

Amazon dün gelenler.

Kitaplar prime indirimlerinde yoktu ama Batı Sahili Yıllıkları uzun zamandır listemdeydi. Artık daha fazla uzatmadan alayım, okuyayım dedim.

37 Beğeni

33 Beğeni

Okuduktan sonra yazar mısınız? Benim de okumak istediğim kitaplar merak ediyorum.

1 Beğeni

Kabul günümdü diyelim.
Ilk basim Amadolarin güzelliği :heart::heart::purple_heart::purple_heart:

28 Beğeni

Amazon sitesinden, sorunsuz ve hızlı .

34 Beğeni

Çok güzel kitaplar almışsınız. Şimdiden iyi okumalar. 2 hafta sonraki etkinliğimizde Şeytankaya Tılsımı kitabını konuşacağız. İsterseniz etkinliğimize katılabilirsiniz.

1 Beğeni

Aslında çok isterim katılmayı ama geçen seferki etkinlikten size karşı bir mahcubiyetimiz var elimizde olmayan sebeplerden kaynaklı. “Felâtun Bey ile Râkım Efendi” etkinliğinde senelik izindeydim,bu resimdeki kitaplar iş yerimdeki dolabımda.O kitabı çok evvelden okumuştum. Genel hatları ile hatırlasam da, bazı ayrıntıları göz ardı etmemek adına yorumda bulunamamıştım etkinliğinize.O sırada izinli olduğumdan kitaba erişme imkanım da yoktu.

Yeni etkinlik kitabını okuyacağım ama o gün burada olamazsam kusuruma bakmayın.Yine de kitapla ilgili müsait anımda bir iki kelam ederiz.

1 Beğeni

Sahaflarda buldum. Illidan çevrilmemiş ama Diablo Legacy of Blood, Bartuc’un Mirası adıyla zamanında Artemis tarafından Türkçeye kazandırılmış.

15 Beğeni