Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Anladım bana da bugün kolay gelsin getirdi, belirli bir ağırlığın altında olunca AGT’ye veriyorlar demek ki.

1 Beğeni

Antalya’ya AGT getiriyor. Hızlı ve takibi kolay. Hem arıyorlar hem mesaj atıyorlar. Bizde Kolay Gelsin olmadığı için benim şu anda en memnun kaldığım taşıyıcı AGT.

3 Beğeni

Agt kurye hakkında çok negatif şey okudum fakat adamlarda öyle bir sistem var ki alıştığımız standartların cidden üzerinde.

Kurye o an nerede görebiliyorsunuz harita üzerinden. Bu çok hayati bir olay aslında.

Benim gibi eve gizli kitap sokan karanlık tipler için birebir :smile: Daha hanımla küsüz. Ben evde değilken kargo gelmiş de :relieved:

Neyse, kuryeye mesaj falan da atabiliyorsunuz. Taşıma ile ilgili bir sorun da yaşamadım ben. Çok geç saatlerde bile çalışıyorlar hatta.

4 Beğeni

Ertesi gün teslim ederse o kargo için taşerona / kuryeye para vermiyorlar, Aktif yıllardır bu sistemle sömürü ağını katmerleştiren bir oluşum.

4 Beğeni

O zaman bu geç saat durumu olumlu değil olumsuz bir durum gibi duruyor.

Kurye, turizm ve temizlik sektörü aslında hizmet sektörü denilen alan bu ülke de sömürünün çok yoğun olduğu sektörler.

5 Beğeni

Ankara’dayım. Tek kitabı AGT getirdi zarf ile, hiçbir hasar yoktu. Biraz paketleme biraz da şans önemli sanırım çünkü bu işin bir standardı yok. Benim bugüne kadar hiçbir kitap satışı yapan yerle ya da hiçbir kargoyla hiçbir bir problemim olmadı.

Azer Bülbül’ün de dediği gibi.

Bugün sana yarın ona, çark tersine dönebilir,
Her şeyin bir sırası var, bir gün sana gelebilir,
Bana bir şey olmaz deme, her an her şey olabilir.

10 Beğeni

Geldi az önce benimki de ve şaşılacak şekilde kutuda ve gayet korunaklı göndermişler.

8 Beğeni

Bu yazarın bir sürü serisi var hangisini okuyacağımı şaşırıyorum. Siz hangi serisini önerirsiniz başlangıç için?

1 Beğeni

Bütün serilerinin başlangıcı tarihi olarak güllerin savaşından başlayan “nehirlerin kadını” diğerler tarihi kronolojik olarak devam ediyor. Tavsiyem İngiltere Tarihini işleyen bu serinin en başından okunması ki ben öyle yapıyorum şuan.

Çıkış sırası uygun mu hocam? Yazar ona göre yazdıysa öyle okuyayım?

Burcu hanım’ın videosu sizin için gayet açıklayıcı olur. Ben bu videodan sonra okumaya karar vermiştim.

1 Beğeni

Bu hanımefendi krforuma da üyeydi sanırım. YouTube kanalından haberim yoktu iyi oldu bu. Size de teşekkür ederim haber verdiğiniz için.

1 Beğeni

Rica ederim . İyi okumalar.

Bugün Amazon’un hasarlı kitap gönderme günüydü sanırım. :confused:

12 Beğeni

Kitapları Hepsiburada’dan sipariş ettim. Dün geldiler. :slightly_smiling_face:

25 Beğeni

Siparişi Aramex ile gelen ve memnun kalan var mı?

Benim siparişim 1 ay kargoda kalıp iptal olmuştu.

Aramex yurt dışı değil mi? Dolar kuru sapıtmadan önce Gearbest siparişlerim Aramex ile Türkiye’ye geliyordu Yurt içinde ise Aramex kargolarını Aras veya MNG getiriyordu. DHL fiyatları uçuk oluyor ama diğer kargo seçenekleri ile fiyatlandırma yakınsa Yurt dışı en iyi kargo seçeneği bence UPS.

1 Beğeni