Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Benim istediğim kitaplar amazonda falan vardı. Hatta 2-3 tl toplamda ucuzda sadece enpara kampanyası bkm de olduğu için oradan istemiştim :frowning:

1 Beğeni

Amazon’dan yüzde 60

24 Beğeni

Alfa sitesinden aldıklarım. Kendime doğum günü hediyesi niyetine. :grin: Dün sipariş verdim bugün geldiler. :smiley:

51 Beğeni

Harika kitaplar. Güle güle okuyun. :grin:

1 Beğeni

Teşekkür ederim, daha iyileri sizin olsun. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Amazonnnnnn ve kitap gününden :joy::purple_heart:

34 Beğeni

Dune serisine ben de başlamak istiyorum ama İngilizce mi okusam Türkçe mi okusam bir türlü emin olamıyorum. İlk kitabı okuduktan sonra kitabın ingilizce seviyesiyle ilgili yorum yapabilir misiniz acaba? İngilizce olarak daha önce Stephen King ve Harry Potter okudum. İkisini de rahatça anlayabilmiştim ancak Lord of the Rings’de işler biraz değişti :sweat_smile:. Pek yetişememiştim kitaba. O yüzden kitabın ingilizcesinin ne derece zorlayıcı olduğu ile ilgili bir yorum gerçekten yardımcı olurdu.

Kesinlikle ben de öyle düşünüyorum, potansiyeli varken aşk hikayeleri çok ön planda kalmış. Yoksa evreni gayet orijinaldi.

1 Beğeni

Amazon Prime’dan aldığım tek kitap 26 liraya almıştım ama böyle geldi. Göndersem mi kalsa mı ya? Ne dersiniz dostlar

2 Beğeni

İkinci kitabın bir kısmını okudum ama bu çok yanıltıcı olur çünkü sizin ingilizce seviyenizi bilmiyorum, kendiminkini de bilmiyorum :slight_smile: Yazarın dili zorlamasa da anlatımı zorlayabilir diye düşünüyorum. “Şu şudur, bu budur” diye herşeyi okurun önüne seren bir anlatımı yok.

Şuradan kapak görseline tıklayıp örnek içeriğe bakmanız daha sağlıklı olur.

3 Beğeni

Teşekkür ederim bi göz atayım ben.

Naçizane fikrim Türkçe başlayın. Yazarın dili ve kullandığı kelimeler zorlayabilir. Türkçesini bitirdikten sonra İngilizce de okursanız müthiş olur ama. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Artık dünya gerçeklerine dönme vaktim geldi.Uzun bir süre fantastik ve bilim kurgu eserler almamaya çalışacağım.
Mesleki kitapların fiyatını ne siz sorun ne de ben söyleyeyim. Pegasus ucuzmuş dersiniz. En sağdakiler ise çift kodlu indirimde amazon’dan aldıklarım.

23 Beğeni

Bence geri gönderin. Ben şahsen bir kitabımın kapağında böyle bir hata olmasını istemem. Amazon ise iade işi sıkıntı olmaz.:grin:

1 Beğeni

Benim de amazon’dan yana şüphem yok ama yüzde 60 indirime bir daha alabilir miyim hiç sanmıyorum:(

1 Beğeni

İade edince kuponlarınızın boşa gideceğini söylediğiniz zaman size yeni kupon tanımlayabilirler. Sanırım forumdan birine yeni kupon vermişlerdi, öyle anımsıyorum.

Tarihçi’nin kondisyonu nasıl acaba? Sararma çok var mı?

Kuponum yoktu 13 ekim’deki indirimlerin ilk saatinde almıştım bunu yüzde 60 indirimle. Göndereceğim yarın:( yüzde 50 indirimlerde satarlar umarım öyle alacağım

1 Beğeni

Kitapambarı.com alışverişi… Vakıfbank Kültür Yayınları Edebiyat Serisi’ni tamamlamış oldum.

8 Beğeni

Ben olsam pandemi döneminde göndermekle uğraşmam ancak iade ya da değişim talep etmek gerekir.