Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Yok hayır cok guzel ve temiz geldi :slight_smile:

1 Beğeni

O zaman ben de bir sipariş geçeyim. Birkaç ay önce DR’dan sipariş ettiğimde kitap aşırı sararmış olarak gelmişti, o sebeple sordum. Keyifli okumalar dilerim.

1 Beğeni

Kuponları birleştirerek aldığım son amazon siparişim bugün tamamlandı (Hani şu tek tek gelenler). 68₺ ödedim kitaplara ki sadece Dracul diğer sitelerde 40+'ya satılıyor.

Bir süre yeni kitap almayacağım diyorum. Gerçi kasımda doğum günüm ve yeni bir ondalık dilime girişimi kutlayacağım. 30 yaşıma özel 30 kitap alırsam şaşırmayın, o sayılmaz çünkü. (OTUZ nedir? otuz?) :grin: Zaten kitap almayacağım dedim ya şimdi bütün siteler çılgın indirimler yapar, hiç görmediğimiz fiyata kitaplar görürüz kesin. :grin:

27 Beğeni

Prime siparişimi sonunda aldım arkadaşımdan. Kitabı alana kadar 3 gün kararsızlık içinde eklediğim resimdeki gibiydim. :smiley:

Kodlar ile 60 Tl ucuza olsa bile nedense elim gitmiyordu. Aldıktan sonra bi’ ferahlama geldi tabii. Lakin şöyle ki ben bu cildi özel baskı sanıyordum ama ciltli olması dışında bir esprisi yokmuş ve cildini de siyah sanıyordum ama grimsi bir mavi tonunda imiş. Sayfaların kağıt kalitesi de o kadar iyi değil maalesef. :thinking: Aldığıma pişman değilim tabii, bayıldım kitaba ama beklediğimden çok farklı geldi elime. :krs:

19 Beğeni

Arkadaşımın hediyeleri.

19 Beğeni

27 Beğeni

Baktım ki sadece sipariş görüntülerini atıyormuşum. O zaman şöyle şenlensin ortam. Mükemmel bir baskı tipi. Helal olsun YKY

22 Beğeni

Bebeklerim geldi.

28 Beğeni

INEW15, 9B4B3099 kodlarıyla yaklaşık hepsi 120₺ geldi. Karlı bir alışveriş oldu benim için :grin:
Kılıçlar ve inciler serisi kardeşime hediye olarak aldım. Ayrıca bu vesileyle everest moderne başlangıç yapmış oldum :blush:

16 Beğeni

Alfa ve İletişimin kendi sitesinden aldıklarım.

39 Beğeni

Beklediğim bütün kitaplar çıkmış oldu Zamanın Çocukları ve Ölümün Sonu ile. İthaki siparişim gelmedi henüz ama nihayet Zamanın Çocukları’na kavuştum. :slight_smile: Modern bilim kurgudaki eksiklerimi de tamamlıyorum yavaştan. :slight_smile:

40 Beğeni

DK almadığın kitap kaldı mı? :slight_smile:

Yevgeni Onegin bence doğru tercih. Her iki çeviriyi de okudum ben, ALFA çevirisi YKY çevirisinden çok daha anlaşılır ve güzel gelmişti bana. Baskı da zaten bana göre ALFA’nın üç efsane baskısından birisi. :slight_smile:

2 Beğeni

DK daha var yavaş yavaş alıyorum :slight_smile:

Biri Goethe o var diğeri ne :slight_smile:

1 Beğeni

Kitapyurdu, Amazon ve Hepsiburada siparişlerim.

40 Beğeni

Renk farklı ama baskı kalitesi aynı

22 Beğeni

Ben bunu Lovecraft tarzı baskı sanıyordum, listemde var.

1 Beğeni

Boşver o baskıyı bunu al.

(Bu bir görmemişin nadir baskısı olmuş mesajıdır)

13 Beğeni

Yukarıda yazmayı unutmuşum ebatı o yeşil baskılardan küçük. Everest modern ebatlarına çok yakın.

1 Beğeni

İki kodu da aynı anda mı kullandınız? :hushed: Ben iki kod aynı anda kullanılamıyor diye biliyorum idefixte.

Yok malesef. Benim iki hesabım mevcut. Biriyle hediye kartı aldım diğer hesabıma 100₺, 15₺ indirim kodu ile 85₺ geldi. Daha sonra hediye kartı tanımlanan hesabımdan da 30₺ indirimi kullandım :grin:

1 Beğeni