Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Amazon’dan. %20+30₺ ile almıştım. Akhilleus’un Şarkısı hasarlı olduğu için 10 gün beklettiler. 3 Parça olarak gönderdiler.

31 Beğeni

Amazondan son aldığim kitaplar.İki tanesinde hasar var, iade talebi açtım, kabul edildi anında yarın kargoya vereceğim.Bakalım ilk defa amazon üzdü biraz.

10 Beğeni

Üç gün önce vermiş olduğum İdefix siparişim bu sabah geldi. Kitaplar hasarsız, temiz.

Zamanın Çocukları 638 sayfa ve İdefix’teki satış fiyatı 37 TL. Baskı kalitesi de gayet güzel. Ben kodlarla 24 TL’ye aldım.
Bir Michael Connelly polisiyesi olan Gece Vardiyası’nı 20 TL’ye almış oldum. Fiyatlar gayet uygun oldu yani.

37 Beğeni

Sizden gördüm hemen ekledim sepete,iyi okumalar. :grin:

1 Beğeni

Teşekkür ederim :slight_smile: Ben de forumda övüldüğü için aldım. Konusu ilgi çekici.

@Who_Sametto sana katılmamak elde değil :slight_smile:

1 Beğeni

Buradan kaç kitap görüp aldım sayısı belli değil,cüzdanlar için çok tehlikeli bir başlık. :sweat_smile: Konusu cidden ilgi çekici,beni bu cümle vurdu “Gezegen el değmemiş ve boş bir halde onları beklemiyor”

4 Beğeni

Geldi benim idefix de sonunda.

36 Beğeni

Anubisi beğenirsen bana dondurma göndermek zorundasın. :grimacing:

1 Beğeni

Son gelenler :smiling_face_with_three_hearts:

53 Beğeni

İlk Part Geldi :star_struck: Everest Modern Kapaklarına Bayıldım. Sanırım fiyatı, kapakları ve konularıyla daha çok kitap alacağım gibi duruyor bu diziden.

40 Beğeni

Ve işte Ölümün Sonu. İthaki’nin bir seriyi bitirdiğini görmek güzel.
Sipariş İdefix’ten yine. Ölümün Sonu 32.5 TL’ye yani çok uygun bir fiyata gelmiş oldu. Baskısı iyi görünüyor.

29 Beğeni

Valla dondurma falan gönderemem. Ayarlıyorsun geliyorsun, akşama kadar yiyebildiğin kadar yiyorsun, dönüşte yanına da istersen biraz alıyorsun. hepsi benden :smiley:

Anubisin sırtı yabış yabış geldi ona moralim bozuldu.

2 Beğeni

Sakın Söyleme kitabından birkaç sayfa atabilir misiniz? Geçen gün sepete ekledim ama vaz geçtim sonra. Çizimler hitap etmezse okumak çok zevkli olmuyor.

1 Beğeni

Tabi ki, buyrun;

3 Beğeni

Ölümün Sonu’nun önceki kitaplarını okuduysanız tavsiye eder misiniz hocam? Bir de Çinli bir yazardan olduğunu biliyorum, çevirisi nasıldı?

1 Beğeni

Yok okumadım. Serinin bitmesini bekledim okumak için. Benim biraz hatırlayamama problemim var. Araya başka kitap girdi mi unutuyorum :slight_smile:
Ama iyi bir seri olduğu şeklinde yorumlar var. İlk kitabın ilk bir-iki baskısında bayağı yazım yanlışı olduğu ama sonraki baskılarda düzeltildiğine dair yorumlar da okumuştum.

2 Beğeni

Kitapsepeti’nden aldıklarım.

41 Beğeni

Taşınırken bile kitap almayı durduramıyorum :sweat_smile: idefix’ten aldıklarım :grin:

42 Beğeni

Beğenmezsek sen ne gönderiyorsun, kitap resmen elimde sürünüyor. :slight_smile:

3 Beğeni

İdefix hediye kartı ve 150/30 kodları ile aldığım kitaplar. 3 ayrı sepet halinde yaptım. Çok uygun geldi. Everest Modernleri bu indirimler sayesinde tamamlıyorum.

48 Beğeni