Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Ateş Kadehi. :fire:
Zümrüdüanka Yoldaşlığı kim bilir nasıl olacak. Devasa bi cilt bekliyor bizi.

Sonunda… :heart_eyes:

30 Beğeni

Edessa’dan 180’e aldım. Her yerde tükenmiş bir daha bulamam diye aldım. Baskısı V for vendetta gibi ona göre düşünmek lazım :+1:t2:

İki cilt olur herhalde :man_shrugging:t3:

Benim de aklımdan geçti ama dile dökmek istemedim.

650-700 sayfa olmasını bekliyorum. Tek cilt olarak çıkarsa 5 kilo olur herhalde.

@Who_Sametto bu arada serinin tahmini bitiş tarihi 2025 olarak belirtilmişti.

4 Beğeni

Alfanın sitesinden aldıklarım. Hepsi sağlam geldi yine.

47 Beğeni

Geldiler. :heart_eyes: Bir de not defteri eklemişler Otostopçunun Galaksi Rehberi kapaklı. Böyle jestlere alışkın olmadığım için çok sevindim. :joy: Alfa Kitap :heart: :100:

43 Beğeni

Alfakitap’a mesaj atmıştım yeni baskılarda SL yazan baskıların yönünü değiştirmeyi düşünüyor musunuz diye. İlk 4 kitabında SL yazıları yan son 4 kitabın da dik olduğuna dair. Uyarınız için teşekkürler ileteceğim demişlerdi. Umarım düzeltirler :slight_smile:

6 Beğeni

Evet, göze çarpıyor gerçekten. Neden böyle yapmışlar anlayamadım ben de.

Biz aldıktan sonra ne faydası var :neutral_face:

Bunu basmadan önce fark edememek de ne bileyim…

@smartestidiot ben henüz almadım acaba düzeltirler mi diye beklesem mi yoksa alsam mı diye düşüncelerdeyim emin olamıyorum =/
@ESO kesinlikle keşke farkedebilselermiş…

1 Beğeni

Biz ona 2027 diyelim,Ateş Kadehi’de beklenenden geç çıkmıştı.Yky zaten 2030’a kadar ancak tamamlar artık yeni çeviri yapıyorlarmış gibi.:sweat_smile:

1 Beğeni

Amazondan gelenler.

44 Beğeni

HP ateş kadehi ne kadar güzel duruyor öyle.Bu arada hangi siteden aldın acaba?

Hitler resimli baskı mı? Boyutu biraz büyük gibi…

Evet renkli fotoğraflı, ciltli büyük boyutlu bir baskıya sahip.

Burada çevirmeni ile yapılmış kısa bir söyleşi var.

4 Beğeni

15 tllik kuponla 66 tlye geldi,İdefix’den aldım :slight_smile:

1 Beğeni

Kuzenim, Alcatraz Kayıp Mercek kitabımı kaybettiği için amazondan yenisini alıp gönderdi. Zarf ile bekliyordum ama tek kitabı kocaman kutuya koymuşlar şaşkınım, memnunum, mutluyum.