Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Aman aman nazar değmesin,hayırlı olsun senin baskıda iyi duruyor.:smile: Bu arada 55 gün temin süresi iyiymiş,gerçekten o kadar sürüyor mu?

images - 2020-11-02T213326.485

Amazon’da sert kapak,şömizli şekilde bu baskı var.Kuponla kargo dahil 15-20 dolara gelir,bir bak bak istersen.

5 Beğeni

Bu baskıyı görmemiştim. Karşılatırıp bakarım kesinlikle :grin: Evet yaklaşık 40 gün sürüyor. Philip pullmanın His Dark Materials baskısını almıştım ciltli şömizli 9. Ayın ortasında, yeni getirtildiğine dair mesaj aldım. Süre biraz uzun ama kalite konusunda bir sıkıntı görmedim. Ayrıca fiyatlaeıda kura yakın olduğu için tercih ediyorum genellikle avrupa baskılılarda.

İdefix, amazon ve arkadaş kitabevinden yakın zamanda aldıklarım. Zülfü livaneli ve hakan günday daha önce okumamıştım. İkiside merak ettiğim yazarlar. Bu kitaplarla başlamam yanlış olmaz umarım.
Pumpkinheads ve spinning graphic novels. Bu aralar bu türe merak saldım :sweat_smile:
Thunderheas ise scythe serisinin 2. Kitabı. İlk kitabını severek okumuştum. Seriye devam etme kararı aldım :blush:

23 Beğeni

4 adet gönderi şu konuya taşındı: Kitap İçerikleri Paylaşım ve İstek Bölümü

Sabah sabah yine gitti paralar.:sob: Yalnız güzel fiyata aldım. 25 lira indirim kuponu ile tanesi 34 liraya geldi. Tek üzüntüm Michelangelo’nun stoklarda olmaması oldu, onun yerine kütüphaneden okuduğum Leonardo Da Vinci’yi aldım.

26 Beğeni

İdefix ve Amazon’dan aldıklarım. Amazon’un çabuk getirmesine alışkınım ama İdefix ve Yurtiçi’nin 3.5 günde kargoyu teslim etmesi (teslim etmesi derken tabi ki yurtiçi beni evde bulamadı ve kendim gidip aldım) beni şaşırttı.

35 Beğeni

Bende dünyaya yön verenlerden ekledim sepete ama geçenki indirimden sonra 25 lira az geldi tekrar çıkarttım sepetten. Bu seri hızlı tükenen bir seri deniyordu alsam mı almasam mı çok kararsız kaldım o yüzden.

Dünyaya Yön Verenler için acele etmenize gerek yok ama 500 Görsel Serisi’ne zam gelmiş. Bir daha bu fiyata bulamazsınız. Etiket fiyatı 85 liradan 120 liraya yükselmiş. Bu kitaplar Çin’de basıldığı için maalesef fiyatı çok arttı.

1 Beğeni

Amazon’dan aldıklarım 500 görsel eşliğinde yaşamı ve eserlerine zam gelmiş etiket fiyatı 85₺’den 120₺ olmuş alınabilir çünkü çoğu site fiyatlıları da güncellemiş mesela idefix 120₺ üzerinden %50 indirim yapıyor

10 Beğeni

Büyücü ve Hobbit Amazon’dan 24 saatte, diğerleri idefix’ten 10 günde geldi.

41 Beğeni

Amazon siparişim:

Can Yayınları’nın ciltli baskılarını çok beğendim. %40 indirim ve 25 TL indirim kodu ile uyguna gelmiş oldu.

Bu arada Amazon şaşırtmadı. Dün aldım bugün geldi. Kitapların kondisyonu oldukça iyi.

39 Beğeni

Parazitin çevirisi nasıl bir göz atıp bir şeyler söyleyebilir misiniz? Yayınevi altı kırkbeş olunca güven vermiyor.

Nadirden gelenler.

Nemesis Türkçeye İntikam Tanrıçası olarka çevirilmiş. Hem de bilin bakalım kim tarafından… Tabiki çevirmekte olduğu kitabı okumasına gerek olmadığını söyleyen efsaneler efsanesi Mehmet Harmancı tarafından.

Lord Of Light, İthaki Bilimkurgu Klasikleri içinde de bulunan Işık Tanrısı kitabı.

Watchers, Türkçe’ye Nöbet adıyla çevrilen Dean Koontz’un en sevilen ve popüler romanlarından biri.

The Pillars Of The Earth, Türkçeye Bir Katedralin Öyküsü olarak çevirilmiş. Çevirisi hakkında genelde kötü olduğuna dair yorumlar var. Hem Starz tarafından çekilmiş bir mini dizisi hem de bilgisayar oyunu mevcut. Ortaçağ’ın inanç temelli entrikaları üzerine baya sürükleyici bir kitap deniyor.

Alışverişin vurgunu sanırım Snow Crash’tır. Amazonda vs. fiyatı 100 TL civarında olduğu için çoktandır almayıp bekliyordum. Arkasında 14$ yazıyor, sahaftan 20 TL’ye aldım tertemiz kitabı :partying_face:

42 Beğeni

Bizim sahaflarda da harun yahya kitapları buluyoruz işte :unamused:

1 Beğeni

Ben çeviri işinden pek anlamıyorum, o işin üstadı @Ozgur :slight_smile: Yine de akşam bi bakmaya çalışırım.

1 Beğeni

Bu yenisiydi

Şunu da 2 haftadır bekliyorum. Çeşitli sıkıntılar oldu çünkü.

@isos81 6.45’ten iyi çeviri çok zor be kral :shushing_face:

15 Beğeni

25 Beğeni

Bugün yaptığım amazon siparişim… ek hesaptan 25 tl lik kodu + %50 indirim ile birleştirme çalışmalarımdan bir görüntü… :slight_smile:

31 Beğeni

500 görselden alayım diye girdim ama rıhtım canına okumuş. :smiley:

7 Beğeni

Da Vinci ve Van Gogh almak istedim ama son kalan Da Vinci’ye anca yetişebildim :sunglasses:.

4 Beğeni