Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Ben de ikisini istiyordum, ama geç kalmışım. Başka bahara artık.

1 Beğeni

Amazon siparişim geldi.

26 Beğeni

Bunların boyutları ile bkk kitaplarını yanyana çekip gösterme imkanınız var mı acaba?

1 Beğeni

10 Beğeni

Elantris eski büyük boyut mu :face_with_monocle: Öyleyse çok büyük baskıymış bunlar oley.:upside_down_face:

Evet Elantris, Sissoylu’nun eski boyutunda.

1 Beğeni

Bunu almadan önce bilseydim diğerlerine de bakardım. Neyse buna da şükür😂

1 Beğeni

17 Beğeni

6 adet gönderi şu konuya taşındı: Amazon Prime Türkiye

1 adet gönderi şu konuya taşındı: Amazon Prime Türkiye

Merhaba, ben de Büyücü Loncası’nı almayı düşünüyorum uzun zamandır. Yakın zamanda okumayı düşünüyorsanız düşüncelerinizi burada paylaşırsanız çok sevinirim. :slight_smile:

Yakın zamanda olur mu bilmem ama okursam mutlaka paylaşırım :slight_smile:

1 Beğeni

Araya giricem afedersiniz ben ilk kitabını okumuştum çok hevesinizi kırmamak adına detaysız olarak söylemek isterim ki ikinci kitabı almaktan vazgeçmiştim.

2 Beğeni

Bugün Marmara Çizgi ve Amazon dan gelen siparişlerim.

37 Beğeni

Çok teşekkür ederim. Zamanı önemli değil, ben önce alıp okursam ben paylaşırım olmadı. :smile:

@yates232 Size de çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. :slight_smile:

2 Beğeni

Az önce biraz inceledim, gayet güzel görünüyor. Çeviriyi Sibel Hacıoğlu yapmış. Çok detay bakmadım ama baştan, ortadan ve sondan incelediğim yerler düzgün görünüyordu. Yalnız, kitap orijinal dilinde geniş zaman olmasına rağmen, çeviride geçmiş zaman kullanılmış. Aynı durum, Merdivenler Kenti kitabında da vardı. Radikal bir karar, ama bence başarılı.

Yine de daha detaylı incelemek isteyen olursa orijinal dilinden ve kitaptan 5-10 sayfa gönderebilirim. Dediğim gibi, ben bu konuda hem uzman değilim, hem de pek umurumda değil.

1 Beğeni

Teşekkür ederim uğraş için. :heart:

1 Beğeni

Nihayet, 2 ay sonra elime geçti. Vakıf üçlemesine göre kapak tasarımı daha güzel. Keşke ithakiden de bu şekilde bir ciltli baskı görebilseydik.

37 Beğeni

Amazon’dan aldığım kitaplar geldi. 24 saat olmadan kargo kapıma ulaştı. Evet indirimler, tarih-araştırma kategorisi hariç daha öncesinden indirim görmüş kitaplardan oluşuyordu ama uzun zamandır almak istediğim birkaç tarih araştırma kitabı olduğundan ben indirimlerden memnun kaldım.

25 Beğeni

Dün Amazon’dan aldıklarım :’)

36 Beğeni