Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Aman diyim AGT niye üstüne oturdunuz kolinin? Kitapları kontrol edip yazarım.

Neyse kitaplar temiz. Modern Klasikler serimde aralarda eksiklerim var illa ki, onları tamamlıyorum. Çok çok az kaldı.

36 Beğeni

Amazon siparişim :slight_smile: kod ve %50 olunca dayanamadım yine :see_no_evil: böylece eksik Sait Faik Abasıyanık kitaplarım tamamlanmış oldu :slight_smile:

34 Beğeni

Yine uzun süredir aradığım iki kitaba denk geldim. Biri Terör diğeri Ilium…

Terror aynı ad ile Artemis yayınlarından çıkmış. Baktığım kadarıyla düzgün de bir çevirisi vardı fakat piyasada baskısı bitmiş, yenisi de yapılmamış. Sahaflarda 50 TL civarına satılıyor. Bende aşağı yukarı aynı fiyata Ciltli Şömizli yeni gibi kondisyonda falan bulunca kaçırmadım. Kitap John Franklin’in 1845 yılında gemi ile Antiartikaya yaptığı ve tam bir felaket ile sonuçlanan keşif yolculuğunu temel alan, gerilim, macera, gizem türünde bir tarihi kurgu.

Amazon Prime’da dizisi de var. Baya ünlüler geçidi. Kitabı okuduktan sonra mutlaka izlerim.

Ilıum yine Dan Simmons’ın Türkçeye çevrilmemiş ünlü eserlerinden biri. Kitap Bilimkurgu, Mitoloji, Uzay Opeası ve Tarihi Kurgu öğelerini içeriyor :heart_eyes: Tuva Savaşı sırasında Olympos’da bulunan Tanrılardan başlayan hikaye günümüz dünyasına, ordan da Güneş sistemin farklı gezenlerine yapılan yolculuklara kadar uzanıyor. Daha ne isteyebilirim ki? :slight_smile: Olympos adında 2. kitabı da var. Nadirde bir tane buldum ama Uncorrected Proof (Redaksiyonu doğru yapılmamış, içinde bolca yazım hatası vs. bulunan.) edisyonuydu, o yüzden başka bir baskının düşmesi için pusuya yattım bekliyorum :slight_smile:

The Soulforge da Ruhdöveni adıyla Laika’dan yayınlanan Raistlin Tarihçeleri Serisinin ilk kitabı. Yine Türkçesi 5-6 kat pahalıydı :unamused:

24 Beğeni

Soldaki sıra çeşitli Amazon kodlarıyla aldıklarım, sağdaki 4’lü Idefix siparişim:)

35 Beğeni

Önden bir şey okumana gerek yok. Arkasından, Batman: Lanet’i okuyabilirsin.

1 Beğeni

Listemdeki klasikler %50 yi görünce kayıtsız kalamadım bir tek oblomov ve sokrates in savunmasını kaçırdım :frowning: 101 serisi istanbul kitapçısından diğerleri Amazon dan.

28 Beğeni

Amazon moral düzeltme siparişim 24 saat içinde geldi.

46 Beğeni

Amazon siparişlerim sağlam bir şekilde geldi :blush:

30 Beğeni

Attım üçünü sepete, %50 veya en azından %40-45 bekliyorum. Gelirse anında alırım.

11 Beğeni

https://www.hepsiburada.com/gencler-icin-nutuk---mustafa-kemal-ataturk-p-HBV0000096RMT?magaza=Gizem+Kitabevi

https://www.hepsiburada.com/nutukciltli---mustafa-kemal-ataturk-p-HBV0000096RMH?magaza=Hepsiburada

Ben nutuk alacağım ama hangi baskıyı alacağıma karar veremedim. Hem ucuz hemde kaliteli olan baskı hangisi

Ve üstteki baskı nasıl ?

İş bankası yayınlarını öneririm.

2 Beğeni

Gardrops’ta 65₺ aldığım kitaplar geldi.

22 Beğeni

Benim de idefixten geçen ay hediye çeki kod mod derken 20 küsür liraya aldığım PKD toplu öyküler elime ulaştı. Çürük çarık olur diye endişeleniyordum ama tertemiz çıktı üçüde. Alfa ilk cildin sırtını düz, diğer iki cildi bombeli yapmış :slight_smile: Çok kaliteli basım yapılmış. Şömizsiz ciltleri çok daha güzel. Şömizin ön yüzünde içindeki öykülerin listesi bulunmasa büyük ihtimal şömizleri çıkarıp atardım.

1 Beğeni

Geldi, çokta güzel geldi. :relieved: Hayran kaldım baskılara mükemmeller.

27 Beğeni

Ooo ikisi 65tl yse çok iyi almışsın :slight_smile:

1 Beğeni

Evet ikiside tertemizdi :blush:

Kampanya bitmeden 2-3 tane kalan 500 görsel eşliğinde serisinden 102₺ aldıklarım :blush:

5 Beğeni

Amazon ile Hepsiburada karışık.

22 Beğeni

Çok güzel kitaplar almışsınız keyifli okumalar. Monte Cristo Kontu kitabını bende almıştım. Daha okumaya sıra gelmedi.

1 Beğeni

Teşekkür ederim. Kalınlığı göz korkuyor ama okunur. İsterseniz grup okuması tarzı beraber okuyabiliriz.

1 Beğeni