Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Aralık ayı kitapları geldi. :slight_smile:

9 Beğeni

Kitapyurdu siparislerim geldi.Lotr altında az biraz ezilme var.D&r da umarım dune 2.kitabı temin edip en kısa zaman yollar.Alınan kitaplar umarım en kısa surede biter.Okunacak çok kitap var.Hep tamam derken bir bakiyim yeniler neler diyip siparişi verirken buluyorum kendimi.:grinning::grinning:

10 Beğeni

@birisi43 @Braveheart64 Seçimlerinize bayıldım ikinizin de. Çok güzel kitaplar almışsınız. Ben dün İvan İlyiç’i bitirmiştim, hemen onunla başlayın naçizane tavsiyem. Ben bayıldım, bir daha okuyasım var :smile:

1 Beğeni

Drizztleri koymamışım.Şimdi onlarıda ekledim daha güzel oldu😀

1 Beğeni

Şimdi mesajımı okurken gördüm fotoğrafı yukarıda. Kendi kendime aaa orada başka şeyler de varmış nasıl görmedim diyorum. Meğer siz yeni fotoğraf koymuşsunuz :joy:

2 Beğeni

Okuyan varmı veya elinde bulunduran.(çizgi roman)

Son dokunuşlarla birlikte, artık bu yıl bitti gibi.

15 Beğeni

Ben de var eve geçince foto atarım

1 Beğeni

Okumuş isen birazda bilgi verirmisin nasıl bir kitap, hikaye tatmin edicimi, çizimler vs. Tabi müsait olduğunuzda.

İyi okumalar…

Kendime bir kitap buldum :slight_smile: Alfa Bilim Tarihi,

Dune serisini (hatta ana seri dışında olanlarda dahil ) Kabalcı’dan almadığıma her geçen gün pişman oluyorum. İthaki bir türlü ana seriyi tamamlayamadı. Tamamlanmadığı için bende okumaya başlayamadım…

2 Beğeni

Ben de okumaya başlayamadım. Lakin oğul Herbert’in kitaplarını yayınlamayacaklarını öğrenince, tükenmeden Kabalcı’dan alayım, kenarda dursun dedim.

Ben de üniversite bir kış arası verse de, Alfa’nın bilim, edebiyat, felsefe tarihi kitaplarını rahat rahat okusam diyorum.

2 Beğeni

İthaki Frank Herbert’in yazdığı 6 kitaptan oluşan seriyi yayınlayacak.

Oğul Brian Herbert, ve Kevin. Anderson,yazdığı kitapları DUNE serisi içerisinde yayınlamayacak.

2 Beğeni

En son 6 kitaptan 4’ü kalmıştı. Platin üyelik de bulursanız, en uygunu açık ara Kitapyurdu. Bulamazsanız da söyleyin, kullandığım bir tane başkasının platin hesabı var.

2 Beğeni

Ben de henüz okumadım seriyi, ilk kitabı aldım (İthaki) öyle kenarda duruyor. Bi ara 10 kitabı buldum 200 liraya ama umursamadım. Çok pişmanım

Bu arada Dune Mesihi’ni bulamayan arkadaş vardı sanırsam

http://zbm.co/9RCTKR

Dune Mesihi ilknokta sitesinde de satışta.

1 Beğeni

Aynı kitabı keşfetmişiz benimde o ve gölge oyunu dikkatimi çekti hemen :slight_smile:

2 Beğeni

Stoklu çalışmıyorlarsa Kitapyurdu ve kabalci com tr de olmayan kabalcı kitapların diğerlerinde olma ihtimali yok. Alışveriş öncesi bence stok sorun.

Merhaba arkadaşlar merak ettiğim bir yazarın eserlerine bakarken şöyle bir derlemeye denk geldim.

Robert Silverberg’in derlediği ve Stephen King, Ursula K. LeGuin, Terry Pratchett, Anne McCaffrey, Orson Scott Card ve George R.R. Martin gibi yazarların öykülerini içeren bir derleme , ama araştırmama rağmen ne romanı hakkında ne de yayınevi hakkında tam bilgi bulamadım. Bilgi sahibi olan biri fikrini söyleyebilir mi?

Bendeki karton kapak ama cildi ve çizimleri çok iyi. Flaneur kalitesi belli oluyor. İlk çıktığında ciltli versiyonu da vardı ama fiyatı nedeniyle vazgeçmiştim. Rafta okumak için sıra bekliyordu sizin gönderinizden sonra biraz okuyup yorum yapayım dedim ama elimden düşmedi. Yalnız şu uyarıyı da yapayım: Bazı okuyucalar için sert gelebilecek/tepki gösterebilecekleri çizimleri ve anlatımı olabilir.

1 Beğeni