Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Frankenstein’ı çıkarmayı düşünmüyoruz Karanlık Kitaplık’tan. Onun yeri Bilimkurgu Klasikleri. Amber için de şimdi bir aradım, nerede çıkmayacak demişim diye, bulamadım. Şubat ayından beri gelecek diye cevap vermişim. Öte yandan hatırlamadığım bir yerde olumsuz cevap verdiysem, tarihi belli olmadığındandır. Ben İthaki’ye girdim gireli Amber’i baştan sunmak istiyoruz.

6 Beğeni

Şimdi iyice kafam karıştı. :smiley: Acaba başka bir şeyle mi karıştırdım? Belli değil dediyseniz ben onu direkt olmayacak diye kabul etmiş de olabilirim. Siz kusuruma bakmayın. Bazen bende kafa allak bullak olabiliyor. Ben de kendimden şüphe edip baktım. Hakikaten yok. Ama şu da olabilir, forumu yeni yeni etkin kullanıyorum. Başka bir platformdan sormuş ve olumsuz/belirsiz yanıt almış olabilirim.

Bilimkurgu serisi de güzeldir. O da olur bize. :slight_smile: Tekrar kusura bakmayın.

1 Beğeni

Ben de sorulduğunu ve olumsuz cevap alındığını hatırlıyorum. Bu konuda yalnız değilsiniz.

1 Beğeni

@Agape bugün yen gelen kitapları da ekleyerek yeniden fotoğraf çektim, daha aydınlık olması için PC masasına taşıdım… Turuncu seri küçük olduğu için ayrıca fotoğrafını çektim.

Ben de sizin gibi alışveriş listesinde olan kitaplara bakarım ve mutlaka hiç haberimin olmadığı okuyabileceğim kitaplar bulurum.

Örneğin bu ay aldığım Strateji kitabını geçen aylarda forumdan bir arkadaş alıp paylaşmıştı, onun paylaşımında gördüm, kitabı inceledim ve okumak istediğimi düşünerek aldım.

12 Beğeni

Acaba Yerdeniz’in iç kapağının üzeri, Yüzüklerin Efendisi özel basımındaki gibi kağıttan mı? Yoksa kaliteli bir şömize sahip mi?
Yüzüklerin Efendisi’ni okurken, kapağı koptu kopacak derecesinde kalitesizdi. O sebeple merak ettim.
Örneğin, tek okumadaki sonuç:

En son bunları aldım çizgi romanlar virüs gibi kitaplığıma yayılıyor :slight_smile:

ihtiyar-logan-6e53603e0671d287b44bdb130412c926e

5 Beğeni

Bire bir aynı kapak kalitesine sahipler lakin o kitabı o hale getirmek büyük bir başarı gibi :joy::joy:

3 Beğeni

Yerdeniz’de şömiz yok. Sert karton kapak var.

Benim yüzüklerin efendisi ciltli baskı eski ve benim dışımda 4-5 kişinin daha okumasına rağmen her hangi bir parçalanma olmadı.

4 Beğeni

Ben Yerdeniz’i ciltten okudum ve hiç sorun yaşamadım. Cilt gayet güzeldi. Hatta ben baya sağa sola taşıdım. Çantamda epey gezdirdim. 2000 km yol yaptırdım.Pikniğe bile götürdüm. :smiley:

3 Beğeni

Zahmet vermişim biraz. Teşekkür ederim. :slight_smile:

1 Beğeni

Vay arkadaş, artık nasıl okuduysam…
Neyse, milli piyangodan 17,5 milyon TL kazanınca ikisini birden alırım artık :grin:

İhtiyar Logan bir kaç fasikül veya cilt mi demeli bilemedim neyse, bende bir arkadaşım da denk gelip okumuştum. Tüm ciltleri okuyamadım ama hikayeyi sevmiştim.

Hüseyin İhtiyar Logan kaç cilt, devam eden bir seri mi?

1 Beğeni

0-10.cilt şuan ilk 7 kitabı çıktı wolverine ihtiyar loganın hikayesi çok hoşuma gittiği için bu seriyi okuyum dedim. Bakalım ilk sundukları kitab kadar kalitelimi olacak. Kick-ass’da dünkü tavsiye üzerine aldım ama yayınevine dün 3.cü kitap 2019 çıkarmı dedim imkansız dediler.

1 Beğeni

Biraz kol kası yapıyorsun ama ben okurken zorlanmıyorum. Bence kitaplığında saklayabileceğin evladiyelik bir eser istiyorsan ciltli olmalı.

2 Beğeni

Bu kadar kitabı hayatında okumayanlar vardır.:grinning:
Uzun vaktinizi alır diye tahmin ediyorum.İyi okumalar.

Beni tanıdılar siz kaçın.

4 Beğeni

Kidega’da Kızıl Gökler Altında Kıızl Denizler satışa çıkmış ama Üç Cisim Probleminde henüz bir kıpırdanma yok :slight_smile:

Üç Cisim Problemi, Karnalık Orman ve Kızıl Gökler Altında Kızıl Denizleri alıp 2018’i kapatma niyetindeyim fakat Üç Cisim Problemi 2019’a kalıcak gibi.

1 Beğeni

Sana şöyle diyim kitap daha batmaadaymış ve ancak 2019un 2 veya 3 ayında satışa çıkarsa saşırmayın.

Teşekkür ederim Çok zor bir şey değil aslında. Bu ay Aymatov kitaplarının 2 tanesi hariç diğerlerini okudum ve Aymatov okumakta bu kadar geç kaldığım için üzüldüm.

Refik Durbaş şiirlerinin de ilk okumalarını yaptım, ama bildiğiniz gibi şiirin vereceği his bir kez okunarak alınamıyor, Şiirin verdiği hissi, coşkuyu anlamlandırmak için onlarca kez daha okumak, ezberlemek gerekiyor. Arkadaş Z. Özger kitabındaki şiirleri ezberden de okuyabilirim ama kitabı evde bulamadığımdan yeniden sipariş ettim. 1984, Hayvan çiftliği, Şeker Portakalı,Küçük Prens okumak için almadım. Bir çok kez okudum zaten Kitaplığım için aldım delta Serisi kitapların tek tek basımlarının büyük kısmı muhtemelen kitaplığımda vardır ama okuduğum, takip ettiğim bir yazarın toplu eserleri varsa genelde alıyorum.

Çok gerekli değil tabi ama her kitabı daha önce okumadığım için ya da ben de bulunmadığı için alıyor değilim.

Hepsiburada hesabıma 25 TL “Hediye Çeki” tanımlamış. Hepsiburada’da uygun fiyatlı kitaplar varsa takibinizde paylaşır mısınız?