Stanislaw Lem Kitapları

Harika baskı, harika numaralandırma. Çok beğendim valla :blush:

6 Beğeni

Matbaadan geldiği gibi satışa çıkıcak diyolardı
İkisi birden çıkarsa müthiş olur

4 Beğeni

Kapaklar çok güzel olmuş. Umarım editörlük de iyidir yoksa dilimden çekecekleri var. :expressionless: Kapaklar her açıdan hoş. Çevirmen adı, yazar adı, tasarım, numaralandırma, sadelik… Dış görünüş: 4.5/5

7 Beğeni

Bende çok beğendim tasarımı. İçerik de tam olduysa 10/10 resmen. Her gün siteleri didik didik ediyorum satışa çıktımı diye.

9 Beğeni

Üzerine numara yazmaları çok kötü olmuş. Çok istiyorsan arka kapağa alt kısma yaz. Amaç sonuçta bir sıralama yapmak değil mi? Bu şekilde yapınca “bakın kapağa koyduk hepsini almak zorundasınız hehehe zaten okuyucular seri dizme meraklısı” izlenimi uyandırıyor bende. Dediğim gibi amaç gösteriş değil de gerçekten sıralamaksa arkaya yazarsın olur biter.

5 Beğeni

Valla boş kapak bile olsa ben razıydım. :sweat_smile::sweat_smile:

2 Beğeni

Muhtemelen seri olarak satmak istiyorlar. Bassınlar da, para için bassınlar. Eski basım Lem kitapları karaborsada sürekli fiyat arttırıyor.

1 Beğeni

Ben de çok beğendim başıma bir şey gelmeyecekse :slight_smile:

1 Beğeni

Umarım çeviri ve editörlükleri iyidir. Umarım kaderleri Dick kitaplarının kaderi gibi olmaz. Şaşırt beni Alfa! Kapağa ve hıza verdiğin önemi çeviri, editörlük ve son okumaya da ver ne olur!

4 Beğeni

Şu kitapları salın da alalım artık. Sepeti onaylayacağım zor tutuyorum kendimi. :smile:

2 Beğeni

Kapaklar çiçek gibi ya. İçini daha bilmiyoruz ama kapak konusunda herkesin içi rahatladı

3 Beğeni

Kitaplar yarın satışa çıkıyor. Takipte kalın.

Siteyi çökertmeyelim. :rofl: :rofl: :rofl:

3 Beğeni

“Yıldızlardan Dönüş” çevirmeni Sevil Cerit. İletişim baskısı da aynı çevirmene ait.

2 Beğeni

Modern Klasikler’de de numara var ama herkes okumak istediğini alıyor. Bence şık durmuş SL1, SL2 şeklinde numaralandırmaları.

4 Beğeni

ezgif.com-video-to-gif

5 Beğeni

O şömiz nedir yarım ya… Ben bir köşede hayallerimi kırıp geliyorum.

1 Beğeni

Gereksiz olmuş gibime geldi bu șömiz.

2 Beğeni

Gereksiz maliyet ve boş hareket. Şimdi yırtılıcak yıpranıcak öff. Güzel dediğimiz iki gün yaşamıyor

2 Beğeni

Bende ya tamamen yada hiç olmamasını tercih ederdim. Kargoda ne hale gelecek bu şömiz :sinir:

2 Beğeni

Numara olması iyi olmuş. Pkd kitaplarında olduğu gibi hangisinden başlasam hangisinden devam etsem kararsızlığım olmaz. Ama şömiz denen şeyden nefret ediyorum. Boş masraf.

Pkd hikayelerinin şömizleri bayağı hasarlı gelmişti. Attım çöpe. Yalın hali çok güzel duruyor. Bunda da umarım yalın hali göründüğünden güzeldir.