Şu An Sizi Ne Mutlu Eder?

Eski forumda olan ama nedense bu forumda olmayan bir başlıkla karşınızdayım.(Ben bulamadım)

Şu anda İstanbul trafiğinden kurtulabilirsem en mutlu adam ben olacağım.

2 Beğeni

İftar vaktinin 2 saat 23 dakika erken olması. :sweat_smile::thinking:

8 Beğeni

Forumda bir başlık vardı. Basılmasını istediğiniz kitaplar gibisinden. Beynim durdu bulamıyorum. Bir bulabilsem mutlu olacağım. :smiley:

2 Beğeni

Dilimize Kazandırılmasını Bekledikleriniz

Bu olabilir mi? :wink::wink:

2 Beğeni

Güzel bir yemek olabilir.

2 Beğeni

Tam da bulmuştum. :smiley: Teşekkür ederim çok mutlu oldum. Bakın böyle kolay şeyler seçin kendinize. Hemencecik seviniyorsunuz. :heart_eyes::rofl:

2 Beğeni

:joy::joy::joy: Bende 2 saat sonra mutlu olacağım. Hemde hergün aynı saatlerde mutlu oluyorum (İftar vakti)

7 Beğeni

Dünya’yı dolaşmaktan başka hiç bir şey beni mutlu edemez. He bir de hiç bitmeyen kitap okuma listemde ki en azından en çok merak ettiğim kitapları tez zamanda okuyabilmek…

8 Beğeni

Dün akşam rüyamda ilginç bir genç kadın gördüm. Ne konuştuğumuzu hatırlamasam da dünyanın en kafa sohbetini yaptığımızı hatırlıyorum. Şuan yatsam uyusam da onu görsem hoş olurdu aslında.

Ek: Bilinçaltımla sohbet ettiğimi yeni fark ettim :sweat_smile:. Rüyalar sayesinde insan, aklının derinliklerine gömdüklerine şahit olabiliyor.

1 Beğeni

Tabiki de Dondurma. var mi şu fani dünyada ondan daha tatlı birşey?:slight_smile:

1 Beğeni

Kemiksiz 2 milyon beni epey mutlu eder. 1 milyon da eder. 500 bin de eder ama 2 milyon daha çok mutlu eder. Allah’ım nolur olsun. Teşekkürler.

3 Beğeni

Akşam ezanı beni epey mutlu ederdi. Ve de karpuz.:joy:

3 Beğeni

Şöyle buzzzz gibi ve şekerli, koca bir tabak dolusu karpuz ne iyi giderdi. Uzun süredir güzel karpuz yemedim, hep tatsız. :bug:

1 Beğeni

Eşyalarımın mucizevi bir şekilde toplanıp valizlere kapanması…

1 Beğeni

The Elder Scrolls 6, Half life 3 veya Mount and Blade Bannerlord. Yarınım yokmuş gibi oynamak istiyorum bu oyunları.

2 Beğeni

Cyberpunk 2077. Cyberpunk. 2077.

MnB serisine yabancılar bizden daha çok sahip çıkıyorlar sanki. Hiçbir yabancıyı Taleworlds’ün “annesine” söverken görmedim :smiley:. İçlerinden küfür ediyorlar mı, bilmem.

İnsan bekliyor işte ama bir yandan da kimsenin oyunculara karşı borçlu olmadığı aklıma geliyor. Portal için de geçerli bu durum, Team Fortress için de. Örnekler çoğaltılabilir. Şahsi düşüncem.

3 Beğeni

Bugün yatıp kalktığımda 29 haziran’a uyanmak.

1 Beğeni

Kesinlikle bütsüz biten finaller ve gelen yaz :sunny:

2 Beğeni

TAŞ KAPILAR - KRALKATİLİ GÜNCESİ 3.GÜN.
Çıksada okusak.

1 Beğeni

Pat abimiz yazımını bitirdi diyolardı ama iş editörlerde herhalde