Taht Oyunları, Resimli Özel Baskısıyla Raflarda

Sizce almaya değmez mi? Ciltli baskılarını mı beklesem bilemedim seriyi tam okumadım bununla başlayım diyordum,bir de ilk baskılarının hepsinde mi hata var yoksa şansına mı ne denk gelirse.

Ciltli baskıları bekleyin bence. Çıkınca fiyat ve kalite karşılaştırması yapıp ona göre alırsınız.

1 Beğeni

Alanların elinde patladı sanırım bu kitap.
2. kitap daha çıkmadı dimi :smiley:

Google’a bakmayıp yalancı muamelesi yapabilecekler için ek bilgi; Kitap yurtdışında 5 Kasım 2019 tarihinde çıktı.
Bu da Amazon sayfası;

Ekleme; Google araştırması yapmadan “kitap yurtdışında bile çıkmadı ki daha” yazanlardan özür bekliyorum. Özür dilemek bir erdemdir.

1 Beğeni

:slight_smile:

Yurt dışında çıkmadı ki, bizde de çıksın. Bu özel baskı, ciltli baskı değil. Yurt dışında çıkacak ki epsilon da çevirisini bassın.

El de patlayan bir şey yok, bunu bilmeden alıyorsanız, ona bir şey diyemem.

3 Beğeni

@alper “do not feed the trolls” lütfen :slight_smile:

1 Beğeni

Taksiiim … :slight_smile: ( Gavurcam buraya kadar neyse ki Google translate var :slight_smile: )

hangimiz bilip bilmeden yazıyor acaba ?
5 Kasımda çıktı yurtdışında.
Özür dilemenizi bekliyorum…

3 Beğeni

Görünen o ki ben yazıyormuşum, tebrikler.

Keşke bana yalancı troll vs muamelesi yapmadan önce google a bakma zahmetinde bulunsaydınız.
ikinizden de özür bekliyorum. @alper @BiblofilYouTube

Özür dileyip mesajınızı düzeltmenizi bekliyorum.

Elimizde mi patlamış oldu 1. Kitap?

Ben sizden niye özür dileyeyim? Siz buralarda yokken biz bu konuları konuştuk sorduk ettik. Hatta ben bu sorunun sorulduğunu kasım’da gördüm bu sitede.

arama yapın sitede ondan sonra konuşuruz.

Sorun kitabın yurt dışında çıkmadığının söylenmesi ve bunun üzerinden yalancı muamelesi yapılması üste çıkmaya çalışmayın özür dilemek bu kadar mı zor?

Ben orasını okumadım bile. @alper dalmış olabilir.

sizin

Yazınıza ve nick altınıza ithafen yazdım.

Kitap yurt dışında çıktı ve siz bu mesajı ısrarla düzeltmiyorsunuz. Mesajınızı düzeltip özür dilemeniz gerekiyor.

Bilgi yanlışsa düzeltiniz, özür dilememi gerektiren bir durum yok. Dediğim gibi elimiz de patlayan bir şey de yok.

2 Beğeni

bu benim yorumum sizin neden bu kadar rahatsız oldunuz? İstediğim yorumu yapabilirim bununla yanlış bilgi vermek aynı şey değil

Yanlış bilgiyi yazan sizsiniz, yanlışı düzeltme erdemliliğinde dahi bulunmayacak mısınız?

@alper sözümün arkasındayım.

1 Beğeni

Forum burası, benim yanlış söylediğimi bir sonraki mesajda siz düzeltiniz . Bu konuda başka diyecek bir şeyim yok.

1 Beğeni

Yanlışınızı düzeltip özür bile dilemeyecek kadar kibirlisiniz. Birisini yalancılıkla suçluyorsunuz ve özür dahi dilemiyorsunuz pes. İkinizi de pes. Zeytinyağı halt etmiş sizin yanınızda. @BiblofilYouTube @alper

1 Beğeni

@alper beni de yaktın he :rofl: artık zor görürsün karar yıllarını :slight_smile:

1 Beğeni