Takip Ettiğiniz Çizgi Filmler

“Çocuk musun sen hala çizgi film izliyorsun?”, “Büyümedin mi sen hala?”, “Benim kardeşim izlemiyor bunları.”, “Koskocaman adam oldun ne bunlar.” gibisinden tepkileri her zaman aldım. Şuan 25 yaşındayım ve en son Esrarengiz Kasaba’yı bitirdim. Şimdi de Gumball dizisini izliyorum. :slightly_smiling_face: Bu yaşıma kadar Pokemon, Şirinler, Jetgiller, Taş Devri, Yu-Gi-Oh, Beyblade, Sonic, Cedric, Atom Karınca, Tom ve Jerry, Ağaçkakan Wody, Ayı Yogi, Bugs Buny, Scooby Doo, Garfield, Casper, Vikingler, Kaptan Mağara Adamı, Müfettiş Gadget, Ninja Kaplumbağalar ve aklıma gelmeyen daha nice çizgi filmler izledim. Kim ne derse desin, kaç yaşımda olursam da oluyum çizgi film izlemeye devam edeceğim. :slightly_smiling_face:

6 Beğeni

Ne kadar acımasızlar bu yorumları yapanlar. Oysa hep düşünmüşümdür, bu çizgi filmleri yapan insanlar olgun, yetişkin insanlar. Sevmeselerdi yapabilirler miydi bu kadar güzel işleri? Tabii ki hayır! O zaman çocuklar yapsın çizgi filmleri de. :heart_eyes::rofl: Şaka bir yana böyle sevgilerin yaşla sınırlandırılması çok acı. Ben de 29 yaşındayım. Hala hipnotize olmuş gibi Ayı Winnie izliyorum. Ruhun yaşı olmaz ki! Ayrıca annemle izliyoruz çoğu zaman da. Küçükken de onunla izlerdik. Kaç yaşına geldik hala izliyoruz beraber. Bence muazzam bir şey. İnsan sanki şifa buluyor o ruha yeniden döndüğünde.

4 Beğeni

Kral şakir bana biraz gumball çakması gibi geliyor. Ebeveynler farklı hayvanlar ve çocuklardan biri annenin biri babanın türünden. Darvin de necati. Ama Gumball gibi hem çocuklara hem yetişkinlere hitap edemiyor. Gumball gerçekten sert kara mizah yapabiliyor. İngilizcesi iyi olanlar lütfen baksın bizde sansürlüyorlar.
The Amazing World of Gumball | Telling Lies | Cartoon Network - YouTube 1.57

- YouTube 1.45

4 Beğeni

Bahsettiklerimi buldukça izliyorum, belli bir yer yok. Aynı sorundan eminim herkes muzdariptir. YugiOh ve Bakugan zaten youtube’da yüklü, yazınca hemen çıkıyor. Esrarengiz Kasaba ise önceden saat 16:40-17:30 arası vardı ama şu sıralar 21:45-22:30 arası yayınlanıyor haftaiçi ve haftasonu Disney’de.

1 Beğeni

Cartoon Network galiba her akşam 24.00-03.00 arası eski çizgi filmleri yayınlıyor. Dün Kamp Lazlo, Johnny Bravo ve Samuray Jack vardı.

2 Beğeni

Evet bende Youtube’dan Red Kit izliyorum ama çizgi film alanında pek seçenek yok ne yazık ki. Teşekkür ederim Esrarengiz Kasabaya bakarım.

3 Beğeni

Bu aralar sürekli diziyle ultimate spider manı ızlıyorum .Mangalardan da yedi ölümcül gunahı ızleyıp bitirmişliğim var tavsiye ederim.

Keşke eski hanna barbera yapımlarını yayınlayan bir kanal olsa. :expressionless:

2 Beğeni

Netflixten sonic x mi başlasam diyordum. :relieved: Ben ten başlayacaktım ama kaldırılmış.

Dördüncü defa Avatar The Last Airbender izledim. Düşüncelerim hala değişmedi. Her yeniden izlemede yeni detaylar keşfediyorum. Mesela önceden Iroh’un The Chase bölümünde nasıl Azula tarafından vurulduğunu anlamamıştım. Dikkatini dağıldığını görmüştüm ama neyin dikkatini çektiğini hiç düşünmemiştim. Şimdi gördüm ki muhtemelen dikkatini çeken şey önceden karşılaşıp tavsiye verdiği Toph’un avatarın ekibinde olması.

4 Beğeni

Burada bütün Tom ve Jerry bölümleri var. Bende buradan izliyorum hep :slight_smile:
https://archive.org/details/126BuddiesThickerThanWater1962/129+++The+Cat+Above+and+the+Mouse+Below+[1964].mkv

Esrarengiz kasaba, Gumball, Sürekli Dizi…
Eskilerden de Lilo ve Stitch 'i unutamam. Hâlâ Pembe Panter ne zaman konuşacak diye de beklemedeyim mesela.

@Emrecan’ ın yazdıklarını da severek izliyordum tabi.(Hepsini yazmış sanırım. Bu şekilde söylemek kolayıma geldi :face_with_hand_over_mouth:)

1 Beğeni

Pokemona başlamak istiyorum.Galiba 19 sezon sadece son sezonu netflix veriyor ama ben baştan izlemek istiyorum .Bulan bilen bütün sezonlarının olduğu bir yer bilen varsa paylaşırsa mükemmel olur.

Sıkıldıkça Youtube’dan açıp izlediğim üç çizgi film var. Aynı bölümleri seyretmekten yıllardır bıkmadım :slight_smile:

resim

3 Beğeni

Bir şeyleri hiç tekrar izlemedim Gumball hariç… Canım bir şey yapmak istemediğinde modum yükselsin diye izlerim ama bölüm sonunda yine bi hüzün kaplar

3 Beğeni

Heidi, Ay Savaşçısı, Scooby-Doo, Jetgiller, Tsubasa, Pokemon, Dragon Ball, Digimon.

Yukarıdakileri anime olarak saymıyorum ben. Daha çok anime sevdalısıyım ben. Ancak Pokemon ve Dragon Ball’ın yeri ayrıdır bende.

2 Beğeni

Biri anime yazsada “anime çizgi film değildir!” diyen arkadaşları not alsak bir tarafa. :joy:
-One Piece
Bir tane takip ediyorum.Ne takip ediyorsak bitiyor. :frowning: Anime olmayan ve devam eden kaliteli çizgi film bulmak zor. :frowning:

pokemonu izledin mi 19 sezon ?

1 Beğeni

Toplam 19 sezon izledim mi bilmiyorum, ama epey izledim.

1 Beğeni

ben de başlamak istiyorum ,nerden izlemiştin ?