Takip Ettiğiniz Çizgi Filmler

RTL kanalından Almanca olarak izliyordum. Ertesi günde ATV’den Türkçe. Türkiye’de yayından kalktıktan sonra RTL’den devam ettim.

Şimdi Netflix gibi platformlardan izleyebilirsiniz.

Netlix e baktım indigo ligi var normalde 1. sezon 84 kadar bölüm olması lazım orda 52 bölüm bir en son çıkan 19sezon var arası yani 18 sezon yok orda ondan sormuştum .

Fineas ve Förb
Esrarengiz Kasaba
Doreamon (FAVORİM)
Cille (Hepsini yabancı yazamazdım)

Thunderbirds Are Go, çizgi film ama bilim kurgu :joy:

1 Beğeni

Küçükken çok severdim, geçen bulup tekrar başladım. Fransız yapımıymış bu arada, ABD’de pek popüler olmamış. Hatırlayan var mı?
images (15)

1 Beğeni

Bir kaç öneriniz varsa alabilirim. :slight_smile:

Etrafımda ben izlerken benimle dalga geçen bazı kişiler (kardeşlerim) şimdi kendileri de sezon sezon izliyor.
Uğur böceği ile kara kedi
Regular show
Gumball(izlemeyen çizgifilmseverim demesin bence)
Total drama

1 Beğeni

Başta şarkıları olmak üzere en sevdiğim çizgi filmlerden birisi idi. Let’s boogie şarkısını dinliyorum senelerdir.

1 Beğeni

Artık eskisi gibi çok kalmadı. Naruto bitti, one piece desen kaçta kaldım hatılamıyorum, bleach zaten çöpe döndü… Bir ara Fairy Taile sarmıştım ama oda ara vermeydi falan mahvetti beni. Gizemli kasabayı izledim en son. Rick and Morty yeni sezon hariç beklediğim pek bir şey yok yani kısaca. Çizgi film ve anime konusundan biraz soğumuş gibiyim

1 Beğeni

Blood of zeus başladım yakın zamanda. 5. Bölümdeyim oldukça güzel gidiyor. Özellikle mitoloji sevenlere öneririm.

2 Beğeni

Netflix: Bir rpg oyunuymuş aslında fransız yapımı Wakfu’ya başladım. Çok iyi bir çizgi film.

Netflix: Glitch Techs de çok beğendim. Atari oyunlarından kaçan canavarları yakalıyorlar, müzik ve sesler de iyi.

Cartoon Network: MegasXLR de benim çocukken nasıl denk gelmediğimi anlamadığım çizgi filmlerden. Geç keşfettim bağımlısı oldum.

Trt çocuk: Maysa ve Bulut müthiş huzur verici, terapi niyetine.

3 Beğeni

Şunu bir izleyin resmen gizli hazine, 2. sezon ilkinden de güzel gidiyor.

2 Beğeni
2 Beğeni

2 Beğeni