Takip Ettiğiniz Dergiler

Birkaç kere deneyimlediğim için sizinle aynı görüşlere sahip olduğumu söyleyebilirim. Hâlâ daha ısınamıyorum ama Kafkaokur öyle bir dergi değil, emin olabilirsiniz. Kıyaslama değil elbet ama tamamıyla edebiyat içeren yazılar mevcut, yazar veya toplumda önemli yere sahip fikir insanları hakkında bilgi verici yazılar yayımlıyorlar.

1. sayıya kadar dergi boyutu daha küçüktü şu an boyutu biraz daha büyük.

Kesinlikle zahmet olmaz,Stefan Zweig’ı anlatan sayıdan örnek vereyim:

Neredeyse 50 tane dergiye sahibim Kafkaokur’dan, çok seviyorum. Göründüğünden daha fazlası :blush:

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim, zahmet oldu valla uğraştığınız için çok sağolun. :blush:

Çizimleri hoş duruyor. Sizin olumlu yorumlarınızdan sonra yazar kadrosunu inceledim. Sürekli değişse de içi dolu çok fazla isim var. Bir sonraki sayıyı mutlaka edineceğim. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Rica ederim ne demek :blush: Şimdiden keyifli okumalar.

Takip ettiğim tek dergi Popular Science Türkiye dergisiydi. Bilimdeki güncel gelişmeleri takip ettiğim bir kaynaktı. Bilim hakkında pek çok şeyi halkın anlayabileceği şekilde anlatan güzel bir dergi.

Fakat geçen ay aldığım sayısı son oldu. Bu ay ve sonrasında yeni sayılarını satın alamayacağım. Nedeni ise her bir sayısının fiyatının 30 liraya yükselmiş olması.

Bu fiyat artışı için dergiyi suçlamıyorum. Enflasyon ortada, maliyetler ortada. Mecbur kalmasalar bu zammı yapmazlardı, bunu biliyorum. Fakat bizim de hâlimiz ortada. Eve ekmek bile alamayacak duruma düştük. 30 lira bile artık fazla geliyor.

Bilimi bundan sonra onların kendi web sitelerinden, diğer güvenilir web sitelerinden ve güvenilir bulduğum Youtube kanallarından takip edeceğim artık. İnternetin taahhüdü bitene ve elektronik cihazlarım tamir edilemeyecek şekilde bozulana kadar böyle devam edeceğim. Zaten bu gidişle varacağımız en son nokta, en yakın mağaraya yerleşmek olacak.

Böylece düzenli takip ettiğim son dergiye de veda ediyorum.

2 Beğeni