(TAMAMLANDI)ÇEKİLİŞ: Felanties Serisi - Anıl Teryaki

Herkese Tekrar Merhaba,

Kaynayan Kazan’dan çıkan talihlilerimiz:

@erce ve @azizhayri olmuştur. Kendilerini tebrik ederim. Kitapları sizlere ulaştırabilmemiz için adres ve iletişim bilgilerinizi bana özel mesajla 3(üç) gün içinde iletmeniz gerekmektedir. İletmediğiniz takdirde hakkınız yedek talihlilere geçecektir.

10 Beğeni

O altta bi liste var erdo yazıyo orda. Onlara ne olacak. Ramazan kolisi gibi bişey yapamaz mısınız o listedekilere de. Böyle içinde cep kitapları filan olur.

4 Beğeni

Erdo’lar kalan hayatlarına kurbağa olarak devam edebilirler :smiley:

@Agape özelden yolluyorum bilgileri çok teşekkürler.
Emeği geçen herkese ve yarışmacı arkadaşlara ayrıca teşekkürler.

Not: Dün acayip bir kuş pislemişti üstüme boşuna değilmiş.

6 Beğeni

@erce doğru söylüyor. Aşağıdakilerin hepsi kurbağa olacak. :buyucu:

4 Beğeni

Yanlış anlamayın dereden korksak denize girmeyiz. Kurbağalık bize şereftir.
@erce tebrik ederim dostum. İyi okumalar dilerim. Hayat herkese eşit derecede gülmüyor maalesef.

( :smiley: :smiley: :smiley: )

4 Beğeni
4 Beğeni

En azından çekiliş yapılacaklar listesine girebilmişim.

4 Beğeni

Çekiliş sırasında hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler olmuş. Çekilişe itirazım var; @erdo ve bana çıkana kadar çekilişin tekrarlanmasını istiyorum.

Şaka yapıyorum :grin: @erce @azizhayri tebrikler, keyifli okumalar :smiling_face:

3 Beğeni

Çıkacağını doğru hissetmişim. Tutturamadığım kısım yedekte olması :confused:

2 Beğeni

Amorti listesinde isimlerimiz var. Fakat teselli ikramiyeleri hala açıklanmadı.

2 Beğeni

Bugünü görebilmek için ne çekililere “katılmak istiyorum” yazmıştım. :grinning:
Şansın bu defa bana gülmesine sevindim. Teşekkür ederim.

Umarım bir gün elimdeki dosyayı tamamlar ve yayınlayacak hale getirebilirim. İşte o gün bir yayınevi “Arkadaş gel bakalım, senin şu dosyanı basalım derse” -ki itiraf etmeliyim uzak bir ihtimal- bende gururla arkadaşlarım için hemde imzalı olarak çekiliş yapmayı taahhüt ediyorum.

5 Beğeni

Umarım gerçekleşir :pray:

2 Beğeni

Şans bu sefer bıyık altından güldü en azından. Somurtmasından iyidir.:slightly_smiling_face: Umarım bir dahakine…

Çekilişte emeği geçen kudretli cadımız @Agape’ye ve kitapların yazarı @Melkor’a teşekkür ediyorum. @erce ve @azizhayri sizi de tebrik ediyor, iyi okumalar diliyorum dostlar.

@azizhayri umarım bu güzel hayaliniz bir gün gerçeğe döner.

6 Beğeni

Merhaba
Az önce postahaneye gidip kitaplarımı aldım. Naçizhane kitaplığımdaki seçkin yerini alacaklar. Ve elimde hala okuduğum -ki kitap okumaya istediği kadar zaman ayıramayan ve okuduğunda yavaş okuyan biriyim- Şıpsevdi bittikten sonra başlayacağım. Başta Anıl Teryaki Bey olmak üzere emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

8 Beğeni

Güzel günlerde okumanız temennisiyle.

2 Beğeni

Teşekkür ederim, başarlı bir kariyer dilerim…

5 Beğeni

Teşekkürler, keyifli okumalar dilerim.

1 Beğeni