(TAMAMLANDI)ÇEKİLİŞ: Felanties Serisi - Anıl Teryaki

Herkese Merhaba!

İçinde bir miktar cadılık dokunuşu içeren bu renkli çekilişte iki kişiye Anıl Teryaki’nin Felanties Serisi’ni, cadı-yazar iş birliği ile hediye edeceğiz. :buyucu: Eh, bu çekilişe katılmanın elbette bazı kuralları olacak. Lafı fazla uzatmadan bu şartlar neymiş bakalım.

Çekilişe katılma koşulları:

1. Çekilişe katılmak için foruma kayıt olduğunuz tarih en geç 31 Aralık 2021 olabilir.
  2. Forumda en az 400 gönderiniz bulunmalıdır.
  3. Çekilişe katılmak için şu an okumakta olduğunuz kitap ile alakalı bir görsel (çizim, kapak resmi,
    alıntı vb.) paylaşmanız gerekmektedir.
  4. Cadıyı övecek birkaç güzel şaka şaka…
  5. Çekiliş 3 Nisan 2022 Pazar günü saat 23.42’de bitecektir.

Kazananlar “kaynayan kazan” aracılığıyla seçilecek olup yine bu başlıkta açıklanacaktır. Gönderilecek kitaplar kesinlikle yazardan imzalı olacaktır.

Şartlara uyum sağlamayanlar, şartlara uyum sağlayamamışlardır arkadaşlar. :smiley: Başlık altında sohbet muhabbet serbest olup forum kurallarına uymak zorunludur.

Not: Kazanamayanlar kurbağa olacaktır. :buyucu: :sweat_smile: Bir diyarda bir Cadı varsa “herkesin ‘kurbağa olma hakkı’ engellenemez,” ilkesi kaçınılmazdır.

Sanırız ki bu kadar arkadaşlar. Çekiliş boyunca umarım eğlendiğimiz kadar yeni kitaplar da keşfedeceğimiz bir etkinlik olur.

Sevgiler…

13 Beğeni

Başlamadan kaybedenlerde bugünkü ismimiz: Ben o_O

Şu an okuduğum kitabı atıcam ama Disk okumaya devam etmediğim açığa çıkacak diye korkuyorum. Nasıl yapabiliriz @Agape

4 Beğeni

Tamam, sen ne okuyorsan onu paylaş. Zaten kurbağasın. Sorun yaratmaz. :sweat_smile:

3 Beğeni

İlk 2 şart çok iyi, umarım her çekilişte olur. Şu çekiliş postlarında “… foruma yeni kayıt olmuştur, kendisine hoş geldiniz diyoruz” görünce sinirim bozuluyor. :joy:

4 Beğeni

Ah o 400 gönderi sınırı :frowning:

1 Beğeni

7 Beğeni

Tam çekilişe katılıyordum ama resmen 2 ayda sadece 1 kitap okuduğumu fark ettim ( o da malazan :slight_smile: ) Resmen kitap okuyamıyorum ya maalesef :confused: Birkaç güne yeni bir taneye başlayasım var, o zaman editleyeyim bari mesajımı.

Okumaya başladım ve çekilişe katıldım editi :smiley:

Buradan cadının süpürgesinin sapının cilasının bitmiş kutusunu bile hak etmeyen ev sahibine en büyüğünden bir kafoloji :smile: .

5 Beğeni

Ben koşulları karşılamıyorum fakat katılma amacım kurbağa olmaya hak kazanmak. :frog:

3 Beğeni

1- 13 Nisan 2018
2- 1353
3-
image
4- Cadı güzeldir.
5- Tamamdır, gecikme olmasın.

Bonus 6- Teşekkürler :smiley:

2 Beğeni

Gönderi = mesajmış. Biz sağlayamıyoruz “şartları”.

Size iyi çekilişler.

2 Beğeni

400 mesaj sınırı biraz fazla olmuş, benim gibi sürekli beğeniye tıklayan ve daha çok okumayı tercih eden biri için :slightly_smiling_face: neyse sağlık olsun. Zaten şanslı biri de değilim. :slightly_smiling_face:

9 Beğeni

Forum içi çekilişlerde bu şart neredeyde vazgeçilmez. En azından benim için. Daha fazla aramızda fikirlerinizle, paylaşımlarınızla olmanız için de bir teşvik olur hem. :buyucu:

4 Beğeni

‘‘Öykü, roman okumak o kadar yararsız olsa. Değil mi? İnsanoğlu ne diye binlerce yıl bunları anlatıp yazıp dursun?’’

Cadı işt… :frog: Ama iyi huylu, severiz kendisini :smiling_face:

6 Beğeni

Mesaj sayısı ve aktiflik şartını karşılıyorum sanırım. Çapraz okuma yaptığım iki kitap.

7 Beğeni

Çekilişe katılmak istiyorum. İki kere aynı görseli paylaşmak istemedim. Hâlâ Malazan’ı okuyorum. :sweat_smile:

@Agape’ye
Onun başına asla bir şey gelmez. Bunu sakın unutmayın. O başkalarının başına gelir. :eyes:

4 Beğeni

Ben de katılmak istiyorum. Anıl dostumun ilk kitabı bana yine forum çekilişinde çıkmıştı. Mümkünse sadece 2.kitabı isterim çıkarsa. İlk kitap bir başka arkadaşımıza devrolsun. :smile:

Cadımızı çok severiz. Bana çıkarsa azıcık uğraştırmak da güzel olur. :smile:

5 Beğeni

*** buraya cadıyı övecek bir kaç güzel şaka gelecek ***

Nedense bana çıkacak gibi hissediyorum. Hadi hayırlısı…

4 Beğeni

Kitap hakkında hiçbir şey hatırlamadığım için ikinci kez Çavdar Tarlasında Çocuklar’a başladım.

3 Beğeni

Hayvanlardan Tanrılara -Sapiens- Yuval Noah Harari

Övmeye doyamadığım cadısıdır forumun
Çekiliş hayallerimin başrolü oldun
Seni övecek yollar bulmaktan yoruldum
Seni ben gibi kim över sanıyorsun?

Bu şiir cadıyı övmek üzere yine bir diğer cadıdan (Aleyna Fox) esinlenerek ihya edilmiştir.

3 Beğeni

Kazananlardan biri benim arkadaşlar zaten, diğer şanslı arkadaş kim olacak bakalım :smiling_face:

Totem’de yaptım bakalım :grin:

1 Beğeni