(TAMAMLANDI)ÇEKİLİŞ: Felanties Serisi - Anıl Teryaki

Kendimi de övdürdüğüm güzel bir çekiliş oluyor. :joy: Katılmayan ve övmeyenlerle ayrı ilgileneceğim. :buyucu:

2 Beğeni

Akrostiş denemem

Canı isterse yapar seni kurbağa
Arızaya bağlarsa sakın burda durma
Dertlilere her zaman olur bir ana
Ilgaz Anadolu’nun sen yüce bir dağısın

5 Beğeni

Son satır çok iyi. :joy: Klavyene sağlık.

2 Beğeni

Hayır riske de girdik. Çekiliş çıkmazsa kurbağa olacağız, çekilişe katılmayanlar üzerinde bu notun çok etkisi olmuştur :joy:

1 Beğeni

Tehlikenin farkında mısınız?

1 Beğeni

Ben övdüm valla övmeyenler düşünsün :melting_face: Tamam akrostiş falan değildi ama yine de övgüydü :grin:

1 Beğeni

Politik cevap hep. :buyucu:

1 Beğeni

Övmeyen demeyelim de… Ne diyelim ki bulamadım valla. Peki hocam, yorumlarımızın kıyısına köşesine (sonradan) methiye iliştirmek caiz midir? RAMAZAN MODU ETKİNLEŞTİRİLDİ!

1 Beğeni

Canı isterse yapar herkesi kurbağa :frog:
Arızaya bağlarsa bunun kesinlikle bir bedeli olur :buyucu:
Dertlilerin hep yanında durur :face_holding_back_tears:
Ilgaz Anadolu’nun sen yüce bir cadısısın :buyucu:

Hayır @erdo kesinlikle senden kopya çekmedim, bak sonuna ifadelerde koydum :innocent:

2 Beğeni

Caiz caiz. Hadi iyi tarafıma denk geldiniz.

@MelihAntepli şu son cümleye gülüyorum ya. :joy: Bunun esprisini yaparım ben artık her yerde. Yarın televizyonda polise bir şekilde yakalanmış ve “Sen benim kim olduğumu biliyor musun? Ilgaz Anadolu’nın ben yüce bir dağıyım!” diyen birisini izlerseniz bunun sorumlusu @erdo’dur ve bunun bir bedeli olur.

3 Beğeni

Okunmayı bekleyenleri bir bir eksiltmenin huzuru ve gururu içindeyim. :slight_smile:

fareler-ve-insanlar

3 Beğeni

İyi madem biz yırttık arkadaşlar, olan sanırım @erdo 'ya oldu :joy:

Ayrıca @Agape gönderilerim de-da konusunda epeydir düzenlenmiyor, bence iyi gidiyorum :melting_face:

2 Beğeni

Cennet Çayırı

(Yazıyı biraz becerebiliyorum ama şiir konusunda gözüne far tutulmuş tavşan gibiyim. Her şekilde kurbağa olma durumu söz konusu. Denemeden bilemem.)

Forumun süpürgeli cadısıdır.
Brandon Sanderson okumuş olduğu yazarlardan birisidir.
Aklını çelmeye uğraşanlara karşı
Süpürgesi elinde nöbettedir.

(Biraz zorlama oldu ama şansımı denemek istedim. İleride tekrar okursam belki düzenleyebilecek bir iki kelime ekleyebilirim.) Aslında yukarıdaki dörtlüğü wiki yapsam nasıl olur? Forumca ortaklaşa bir dörtlük çıkarabilir miyiz?

3 Beğeni

Övgüler yerlerine ulaşmıştır. Teşekkürler Cadıcan :pray:

1 Beğeni

Başlığı okuyunca “işte kazanma ihtimalinin yüksek olduğu bir çekiliş” dedim kendi kendime. O zaman Edmond Rostand’ ın dizeleri bana yardımcı olsun
Ya ne yapmak lâzımmış?
Sağlam bir Cadı bulup çatmak sırnaşık gibi,
Bir ağaç gövdesini tıpkı sarmaşık gibi,
Yerden etekleyerek velinimet sanmak mı?
Kudretle davranmayıp hileyle kazanmak mı?
İstemem eksik olsun!

Şaka şaka isterim tabii

2 Beğeni

Çekilişe katılmaktan ziyade kurbağa resmini almak isterim. Neyse uzun zamandan sonra forumda olmak güzel :slight_smile:

“Diskdünya’ya başlamanın zamanıdır gayrı!” diyerek Büyünün Rengi’ne başladım. Başlangıcı biraz karışık gibi ama alışırım sanırım.:slightly_smiling_face:
Çizgi romanları tek başına okuyunca çok çabuk bittikleri için farklı kitaplarla beraber okuyorum. Eski dönem çizgi romanlarının ayrı bir tadı var.

Cadı’ya övgülerimizi de unutmayalım:
Kudretli kurbağa cadısı
Mesken tutmuş Forum’u
Yaşar masallarda
Kurbağalı diyarlarda
:upside_down_face:

Sanırım 2 seneye yaklaşık bir süredir forumdayım henüz bir çekiliş çıkmadı. Umarım bu sefer şansım yaver gider. :blush:

Bu arada @SJack uzun süredir kimse sormadı; Kidega indirim kodu var mı? :smile:

4 Beğeni

Çekilişte son saatler. :blush:

Şimdiden öncelikle çekilişi organize eden @Agape başta olmak üzere emeği geçen ve katılan herkese sonsuz teşekkürler.

5 Beğeni

Her ikinize de teşekkürler :slightly_smiling_face: Ayrıca daha belli olmadı ama kazanan arkadaşları da tebrik ederim :smiling_face:

Kitabı kazanamasalar da çekilişe katılarak kurbağa olmayı göze almış, gözü pek arkadaşları da cesaretlerinden dolayı tebrik ediyorum :laughing:

5 Beğeni

Herkese Merhaba,

Çekilişe katılanlara teşekkür eder, katılmayanlar veya katılamayanlar için kurbağa seçimlerimizin devam edeceğini/ettiğini belirtmek isterim.

Sonuçları teknik bir sorun sebebiyle yarın açıklayacağım arkadaşlar. :buyucu:

5 Beğeni