Telefonda Kullandığınız Zil, Mesaj ve Bildirim Sesleri

Konuyu müzik bölümüne açıyorum ama sorun yoktur sanırım. Herhalde zil sesi olarak herkes sevdiği müziği koyar diye düşündüm. Alarm sesi yazmadım çünkü alarm sesi güzel müzik koyarsan ondan nefret edersin diyorlar. :grin:

Öyleyse ben başlıyorum.
Telefon zil sesim

Şunun da son 3 saniyesini kesip mesaj ve bildirim sesi yaptım. :slight_smile:

4 Beğeni

Benim 635367 tane alarm müziğim var. Ama en sevdiğim açık ara farkla Harry Potter jenerik müziği. Nefret etmiyorum ama. :joy:

3 Beğeni

Telefon müziğim Dexter’ın introsu.

3 Beğeni

Bu arada aklıma geldi de şunu da sorayım başlığa gelenlere.

Telefon Zil Sesini Ne Sıklıkla Değiştirirsiniz ?

• Haftada 1
  • Ayda 1
  • Yılda 1
  • Hiç Değiştirmem
  • Benimki İphone

0 oylayanlar

1 Beğeni

Tek bir zil sesi kullanıyorum o da bu.
@Expelliarmus mesaj sesiniz çok güzelmiş :laughing:
3 Beğeni

Her mesajda ayrı bir mutluluk :laughing:

3 Beğeni

Mesaj sesim: Half-Life HEV Suit Sound -- iPhone/Android Charging Tone Mod - YouTube
Telefon çalarken: AMBUSH! - Persona 5 Battle theme Compilation - YouTube
Alarm: Şener Şen İnek Obası Uyaaaannnn - YouTube

2 Beğeni

Telefonu yıllardır sessizde kullandığım ve genel olarak aranmadığım için zil sesimi unutmuşum. :sweat_smile: Şunu ayarlayıp bırakmışım.

Alarm sesim ise,
Bring Me The Horizon - Throne
Tek seferde uyandırıyor. Ama artık normal zamanda dinlerken tetikleniyorum. :confused:

5 Beğeni

Zilsesim Orange’ın piyano versiyonu(shigatsu wa kimi no uso), alarm düz beep-beep-beep.
Buyrunuz

4 Beğeni

İş alarm olunca hiçbir ses hatırlamıyorum ben. O yüzden alarmı kapatma yöntemini sallayarak yaptım. 30 defa telefonu sallayıncaya kadar ister istemez uyanıyor insan. Yoksa bi etkisi olmuyor 3 saniyede alarmı kapatıyorum. :joy:
@Arqonquin Link bırak da herkes dinlesin :slight_smile:

3 Beğeni

Sese karşı hassas olduğum için anında uyanırım. Hatta birden olunca korkutuyor ama yapacak bir şey yok. :smile:

3 Beğeni

Bildirim sesim şu.

5 Beğeni

Çok yapasım geldi :laughing: bunun San Andreas versiyonu var mıdır acaba(kullanan anlamında)

1 Beğeni

Her ne kadar her çalışında çevremdekileri irkiltse de :sweat_smile:

6 Beğeni

Tek bir bölüm bile geçmedim şu introyu.

4 Beğeni

Ben de kesinlikle geçmedim. Geçenler varsa büyük suç işliyorlar demektir :grin:

2 Beğeni

Kendi yaptığım müziği kullanıyorum ben zil sesi olarak, hiç de değiştirmedim. Mesaj sesi olarak da Iphone kendi sesidir büyük ihtimalle, sesi çoğunlukla kısık olduğu için hatırlamıyorum bile :hanci:

2 Beğeni

Kaç yıldır bunu kullanıyorum. Şarkının giriş kısmı ile ürken çok olmuştu. Sebebi neydi ki.:roll_eyes::grin:
5 Beğeni

Benim zil sesim 2009 sonu veya 2010 başından beri Pembe Panter teması.
Bir ara dizi ilk çıktığında 4-5 ay kadar Sherlock dizisinin tema müziğini kullanmıştım ama sonra Pembe Panter temasına geri döndüm.

Bir ara da Westworld’ün Sweetwater parçasını kullanmaya niyetlenmiştim ama hem alışkanlıktan hem de Sweetwater’ın daha yumuşak bir parça olmasından vazgeçtim.

Alarm müziğim ise Oxygen diye birşey GM 6 telefonumda varsayılan müzik. Ama alarmımda ne çalıyormuş diye baktığımda spotify’dan seçtiğimiz müziği alarm yapabildiğimizi öğrendim değiştiririm belki bir ara onu ben.

Sms, whatsapp ve giğer mesajlaşma uygulaması sesim de bu. Bu da varsayılan ve en iyi sms sesi telefonumda

3 Beğeni

Yıllardır sabit olarak zil super mario müziği, kalan tüm efektler de super mario efektleri :smile:

2 Beğeni