Terry Pratchett Kitapları (Diskdünya) (Delidolu Yayınevi)

O zaman kargoda da olabilir. En iyisi firmayı arayıp bilgi almak. Yoksa bizim sipariş MNG’de tutsak kalır. :d

2 Beğeni

Şu an full set satılıyor mu? Tek tek mi toplamak lazım ?

1 Beğeni

Komple set şeklinde satış yok. Tek tek almak gerekiyor.

1 Beğeni

Şu an ki ekonomi de bulaşmayacağım bir seri kendisi ama ilerde neden olmasın :slight_smile:

1 Beğeni

Ben Diskdünya toplarken @MelihAntepli Saramago topluyordu dostlar. Şimdi ikimizde toplayamadığımız serilere hayıflanıyoruz. Saramagoların fiyatı uzaya çıkmış dün baktım da. Diskdünyam var diye avutuyorum kendimi.

4 Beğeni

Ben Asimov ile Saramagoları aldım zaten kitaplar zam yemeye başladı ve halen yemeye devam etmekteler :smiley: Allah’ım konuyu biliyor, inşallah o zaman ekonomi düzelirse alırım Diskdünyaları sen de Saramagoları :slight_smile:

2 Beğeni

Sanırım bende eksiklikleri tamamlayacağım ama hangileri eksik hiç bilmiyorum. :thinking:

1 Beğeni

Ben bu forumda “tamamlanmış eksik” durumuna hiç rastlamadım :rofl::rofl::rofl:

2 Beğeni

Herkese merhaba, normalde kitap satışı yapmayı bırakmıştım. Ama şuan başka bir hobim için nakite ihtiyacım var. Ve ilk kitaptan sonra da devam edemedim pek seriye, delidoluyu tebrik ediyorum yeniden. Adamlar çok seri basıyor.

Sadece ilk kitap okundu diğerleri kapağı bile açılmadı. Bursada iseniz elden satabilirim. Tek tek satmayı düşünmüyorum. Toplu olarak fiyat 700 tl

Fiyat bir arkadaşın uyarısı üzerine düzenlendi.

Satıldı.

5 Beğeni

Şuan güncel kitaplardan hangisi eksik bende. Yardım edebilir misiniz, çok kafam karıştı. Telefondan zor oluyor araştırması.

3 Beğeni
  1. Gece Bekçileri (Bekçi Romanları -6)
  2. Canavar Alayı (Sanayi Devrimi Romanları -3)
  3. Postane (Sanayi Devrimi Romanları -4)

Son çıkan 3 kitap yok hocam.

3 Beğeni

“Diskdünya nedir?” diyenler için…

Hem Kidega hem de kendi sitesinde yüzde 50 indirim varken çoluğun çocuğun rızkını Diskdünya’ya yatırın diyerek yılın cüzdanı en çok zarara sokan önerisini de yapayım.

15 Beğeni

5 kitapla hemen faydalandım. Teşekkürler haber verdiğiniz için 🫶🏻

2 Beğeni

İki gün önce aynı düşünce ile tüm seti sipariş ettim kendi sitesinden. Hayırlısı artık :sweat_smile:

4 Beğeni

Son Çağrı!!!

Çoluğun çocuğun, kedinin köpeğin vb. tatlış aile üyelerimizin rızkını Diskdünya’ya yatırın.

Anneden gizli, babadan kaçak yapılabilecek en keyifli alışveriş Diskdünya almaktır.

Kumbaranızı kırmak için son şans…

Bakın yarın almadım diye üzülürsünüz. Gökten kurbağa yağar. İsilik olursunuz. Demedi demeyin. :buyucu:

Kidega hafta sonu indirimi yüzde 50 ve başarabilirseniz ek olarak yüzde 15 indirim daha alabilirsiniz Oldubil ile.

Kendi sitesinde de yüzde 50 indirim var.

Reklamlar bitti.

15 Beğeni

Ben de tüm seri var. Bir daha alsam olur mu? 2 tane seri sahibi olanlara ödül var mı?

3 Beğeni

Benim bile arada sırada bir seri daha alasım geliyor. :rofl:

2 Beğeni

Bu seriye hangi kitaptan-seriden başlanılması tavsiye edilir?

2 Beğeni

Ben çıkış sırasına göre okuyorum ve tavsiye ediyorum hocam. Çünkü Pratchett sonraki kitaplarında daha öncesinde yarattığı bir karakteri kullanabiliyor, bir olaya ufak referanslar gönderebiliyor vs. Kitabın ana konusuna büyük bir bağ yaratmasa da bunları görünce keyif veriyor, güldürüyor ve eğlendiriyor :smiley: . Birkaç yerde daha konuşmuştuk eski mesajlarıma baktım ama tam bulamadım sanırım, ama şu mesajlarımın olduğu kısımlarda olabilir;

2 Beğeni

Konunun ilk mesajında numaralandırma var. Ona göre okuyabilirsin.

1 Beğeni