The Matrix 4 🕶

Yeni Matrix filmiyle ilgili teorilerimizi ve beklentilerimizi bu başlık altında tartışalım.

Aynı zamanda bu başlığı aktif tutalım istiyorum, bu nedenle ana sayfada çıkan haberleri de arada bir buraya bağlantı olarak atabiliriz. Böylece güzel bir tartışma ortamı yaratabiliriz :krs:

8 Beğeni

Sonuyla bende hayal kırıklığı yaratmıştı. ‘‘Ne yani şimdi barış mı yaptılar?’’ Ben her zamanki gibi kahramanın ortalığı duman edip '‘mutlu son’'a ulaştırmasını beklemiştim. Fakat filmin sonu beni bu zamana kadar ümitlere gark etti. Bugün ise içimde kötü hisler dolaşıyor iyi hislerle beraber. Umalım da bunca senelik beklememize değecek bir devam filmi yapsınlar. :smiley:

1 Beğeni

Filme ilgili gelen son haber:

3 Beğeni

Yine siyahi oyuncu. Hollywood günah mı çıkartıyor ? Nedir bu siyahi oyuncu hassasiyeti !!

Filmde muhtemelen siyahi oyuncu çok olacak çünkü Zion’da yaşayanların geneli siyahi.

1 Beğeni

Matrix 4 ve John Wick 4 filmleri aynı gün vizyona girecekmiş galiba. Keanu Reeves günü ilan ederler o günü artık.

3 Beğeni

İnternette şöyle bir hayran teorisi vardı;
“John Wick aslında Neo, Matrix 3’de ölmemiş ve yapay zekalar onu John Wick evreninde uyanmasın diye tutsak ediyor.” (Morpheus’da onu uyandırmaya çalışıyor)
Biraz garip ama aynı tarihte çıkacakları ilan edilince
İnsan sorgulamıyor değil :upside_down_face:

2 Beğeni

Evet, John Wick 4 ile aynı tarihte vizyona gireceği bilgisi doğru:

Fakat her iki filme maddi anlamda zarar verebilir endişesiyle John Wick 4’ün ertlenme durumu da var.

1 Beğeni

O teoriyi pek sevemedim ama dediğin gibi aynı vizyona çıkma haberini görünce acaba doğru mu dedim ben de. :slight_smile:

Vizyon tarihini öğrenmek güzel oldu, geriye sayım başlar artık.

1 Beğeni

O zaman deri pardesüleri ve siyah güneş gözlüklerini hazırlayalım :smiley:

https://www.instagram.com/p/B8Myt_NoZN1/?igshid=7wupexr5a6ll

Neo bildiğin berduş olmuş.

Matrix 4 çalışanlarından biri, kendisine Lana Wachowski ve James Mcteigue tarafından hediye olarak gönderilen hediyenin videosunu paylaştı. Hediyeyi gösterirken bir saniyeliğine hediyenin not kağıdı da videoda göründü. Nottaki metinde Matrix Resurrections’ın yapımına katkı sağladığı için kendisine teşekkür ediliyor.

Matrix

2

2 Beğeni

Geliyor, vallahi geliyor.
Teaser 2 gün sonra çıkacak ama aşağıdaki linkte her farklı seçimde farklı görüntüler görebiliyorsunuz. Pek birşey anlamadım ama sevdim :slight_smile:

4 Beğeni

Keanu’nun uzun saçlı hali var. Baya John Wick versiyonu. Site Official mi bilmiyorum ama çok güzel hazırlanmış beğendim (:smiley:

Site resmi site. Evet sakallı Neo garip duruyor ama zaten hikaye ilk filmde harcanmıştı. 2 ve 3. Film sırf para için yapılmış uzatmalar. 4. film de büyük ihtimalle böyle olacak ama ben yine de izler ve severim diye düşünüyorum :slight_smile:

3 Beğeni

Ben hiç bir şey anlamadım. Nasıl bağlayacaklar merak ediyorum.

1 Beğeni

Fragmanda Matrix ilk filmdeki karizma yok. Ancak aksiyon sahneleri kesinlikle güzel olmuş. Tek beklentim konuyu çok saçma bir hale getirmeden güzel bir kurgu yapmaları.

1 Beğeni

Yıllar öncesinden nokta atışı :dart:

6 Beğeni

Bence ileri görüşlü yapımcılar tarafından zamanında yapılan bir reklam o.