The Witcher Serisi

The World of Witcher çıkmasını bekliyorduk bir zamanlar ama tekrar düşündüm de lütfen çıkarmasınlar. Buna hazır değiliz.

3 Beğeni

Düzenleme : 5’li set N11’de %50 indirim ile 109TL’ye satılıyor.

2 Beğeni

Yüzyıllar sonra gelen cevap:

Üçüncü oyunda kitap serisindeki bir sürprize dair güzel bir spoiler var bu arada :slight_smile: Zamanında İngilizcesinden okuduğum için benim açımdan sorun yaratmamıştı. Ama madem sordunuz, bu bilgiyi bırakmak istedim.

1 Beğeni

Kitapyurdunda 120 tl şuan 5 li set

N11’de de 109 TL şu an 5’li set.

https://m.n11.com/the-witcher-serisi-ozel-kutulu-set-5-kitap-P317720730

1 Beğeni

Her kitap çıktıkça kutusu genişliyor. Sonraki kitaplar kutu dışında kalacak napsak tüm seri yayınlanınca mı alsak kutulu? :thinking:

Benim plan öyle :man_shrugging:

1 Beğeni

Ben de tamamen bitmesini bekliyorum çünkü sonra kutu sorun yaratıyor. Fuarda isteyince de olmuyor. Genelde jelatinliyorlar ve jelatinli deniliyor. İthaki’den istemiştim bu kasımda vermediler. Üzüldüm… Sütten ağzım yandı bir kere diğer yoğurtları üfleyerek yiyeceğim. :slight_smile:

5 Beğeni

Muhtemelen önce kitaplardan başlayacağım. Zaten daha sadece 1. oyunu oynadım.

1 Beğeni

Başladık serüvene hadi bakalım

Son kitap ne zaman çıkacak acaba, bir bilgi var mı?

Yazın gelecekti galiba. 7.kitap ise yıl sonuna doğruymuş. Bu yıl tamamlanıyor seri.

8.kitap çıkmıyor mu ?

Season of Storms’dan bahsediyorsunuz sanırım. Çıkacağını söylemişlerdi diye hatırlıyorum.Bu arada kitap Son Dilek gibi hikaye kitabı yani efsanenin anlatıldığı 5 kitabın devamı değil. Sapkowski, ilginin artmasi sebebiyle Witcher ile ilgili daha çok kitap yazmak istediğini fakat bunların ancak hikaye kitabı veya farklı karakterlere yönetebileceğini, Geralt’ın hikayesinin burada bittiğini belirtmişti. Bundan da bahsetmek istedim.

8 Beğeni

11 Beğeni

İşte bu güzel bir haber :slight_smile:

2 Beğeni

İnşallah 99,99 TL etiket fiyatı koymazlar. Pegasus olunca herşey beklenir.

5 Beğeni

:joy: o da doğru. İndirimli 30-35 tl olur sanırım

1 Beğeni

Oyunlar ile kitaplar arasında fark var mı? Aynı hikayeyi mi anlatıyorlar?