The Witcher Serisi

Fırtına Mevsimi için bir tarih var mı?

Gölün Hanımı için ocak ayında dedim. 30 Ocak’ta çıktı. Fırtına Mevsimi için ne desem bilemedim ki :slight_smile:

Çok yakında!

16 Beğeni

Kemal bey @Everfever yakın zamanda ise diğer iki kitap beklesin. Üçünü beraber alayım. :smiley:

1 Beğeni

Yani şuan 7li set ve Fırtına Mevsimi çıkınca + 1 olarak onu alabiliyoruz.
Ya da Fırtına Mevsiminin çıkışını bekleyip, o zaman çıkacak 8li set olarak alabiliyoruz değil mi?

Arada kaldım. Sanırım bekleyeceğim. Şuana kadar başlamadım, biraz daha bekleyebilirim.

Witcher Evreni’ni hemen alayım diyorum, %45 indirimle güzel fiyat da bu 150 tl üstü kargo bedava da nedir? 10 lira daha alacaklar illaki.

2 Beğeni

Witcher 7’li set 256 tl çok pahalı olmuş bence.

5lisini gecen sene kod ile beraber 90 ya da 100 tlye almıştım. Iki kitapla bu fark canımı acıtıyor. Kutu genişletildiğini bilmediğim için boşa satmış oldum kitapları da. Yok elimde got kutusu var, yer kaplamak dışında hiç bir işe yaradığı da yok yani neden sattım ki kutu için. Üzülüyorum. :smiley:

3 Beğeni

Ben daha birkaç ay önce 5’li seti 95 TL’ye sattım. Seri bittikten sonra tamamını alırım diye düşündüm. Elbette seti satıp yenisini almayı düşünürken zarar edeceğimi biliyordum :slight_smile: ama bu kadar olacağını tahmin etmemiştim. Çünkü o dönem her bir kitabın fiyatı ortalama 25 tl civarındaydı. Şimdiyse 36 TL’ye tekabül ediyor. İçimiz acıyor yani… ve evet kutulu almak için seti elden çıkarmak hataydı…

2 Beğeni

Şöyle ucundan çıtlatsanız bize hı? :smile: :grin:

Bilsem saniyesi saniyesine söylerim :slight_smile:

Şubat ayı içinde çıkarmak istiyoruz ama Nilfgaard’la ittifak kuran bazı şer odakları yüzünden şubat değil de mart olabilir. Kesin konuşamıyorum o yüzden.

14 Beğeni

O zaman yuvarlasak ve Nisan İzmir fuarına yetişir diyebilir miyiz? :roll_eyes:

1 Beğeni

N11 mobilde 36.5 gibi bir fiyatı var gölün hanımının

Neyse efenim teşekkür ederiz :blush:

1 Beğeni

Witcher serisini hiç ingilizce okuyan var mı ya da Türkçe çevirisi ne kadar iyi onu söyleyebilir misiniz çünkü ben çeviriden bir türlü emin olamadım ama ingilizce versiyonlarını Türkiye de bulmak çok zor

*Ya bide Türkçe baskıları neden bu kadar pahalı neredeyse ingilizce baskısıyla aynı fiyat​:expressionless::neutral_face:

Pegasus’a Witcher serisini bitirdiği için teşekkür ederim kendi adıma. Fiyat konusu hariç :grin:

3 Beğeni

İngilizce çevirisi çok iyi değil. Ben ilk olarak öyle okudum. Hayran çevirileri resmi İngilizce kitaplardan daha iyiydi, o kadar diyeyim. Türkçe çevirisinde de ufak tefek teklemeler var ama herkesin fark edebileceği şeyler değil bunlar. Oyunları ezbere bilmeniz lazım ki fark edesiniz.

6 Beğeni

Pegasus Yayınları’nin Instagram sayfasında kısa bir Witcher Evreni videosu var. Boyutlarını, sayfaların çevrilip cevrilmedigini merak edenler için. (Not: Sayfalar cevrilebiliyor. Bizzat denedim.)

13 Beğeni

8’li set çıktıktan sonra seriyi ciltli de bekleyelim mi? :slight_smile:

3 Beğeni

Malcolm in the middle’in dediği gibi:

Yes. No. Maybe. I don’t know.

11 Beğeni

https://twitter.com/PegasusYayinevi/status/1222915744716988416

8 Beğeni

Ben tercihimi beklemekten yana kullanıyorum o zaman :slight_smile:
Daha önce de forumda yazmıştım; Tüfek, Mikrop ve Çelik’in ciltlisini aldığımda “Ulan adamlar ne kitap yapmış be” demekten kitaba odaklanamamıştım. Aynısını The Witcher’da da yaşamak isterim :slight_smile:

2 Beğeni