Trivia Hata ve Öneriler

Evet arkadaşlar, Trivia Hata ve Önerilerinizi bu başlık altından paylaşabilirsiniz.Her türlü görüşe açığız.

Hata bildir düğmesine basıldığında seçmeli olarak hatanın ne olduğu sorulabilir. Yazım hatası, şıklar yanlış gibi.

Bazı sorular 6 kelime bazıları 3 satır, kelime harf sayısına göre süre ayarlaması yapılabilir.

Bir soruya pas dediğimizde karşımıza, “Pas Geçtiniz! Bu soruyu pas geçtiğiniz için puan kazanamadınız. Sonraki soru geliyor. Lütfen bekleyiniz…” diye bir yazı gelmemeli bence, direkt bir sonraki soruya geçmeli.

1 Beğeni

Forum üst çubuğuna Kayıp Rıhtım, Fantastik Canavarlar ve Aylık Öykü Seçkisi’ nin yanına bir de Trivia simgesi konulsa hızlı erişilir. :slight_smile:

Sanki bu bir ara vardı kayboldu gibi. 2 tane yelkenli vardı :smile:

1 Beğeni

Konulacak,

Trivia logosunu henüz oraya adapte etmediğimiz için rıhtım logosu vardı o yüzden kaldırdık

Bildiğim kadarıyla sürekli pas geçilen soruların istatistiklerini tutmamız için o ekran maalesef gelmek zorunda. :confused:

Yo soruyu bilip bilemediğimizi anlamıyoruz denilince hepsine o ekranı koyduk :slight_smile: pas için 2.5 saniyelik bekleme süresini 1 milisaniye yaparız görmeden geçer gider :slight_smile:

2 Beğeni

O şekilde ayrı olabiliyorsa süper olur. :vulcan_salute:

Standart yarışma için yaptım. Meydan okumada kalsa daha iyi olur çünkü orada 1 pas hakkı var

1 Beğeni

Artık Trivia logosu da üstteki yerini aldı. Göremeyen varsa veya logolarda bir sorun yaşayan bildirirse sevinirim

1 Beğeni

:smiley: Bütün logolar gitmiş bende. :joy:

Gelecek birazdan :slight_smile: hata vardı düzelttim

Geldi…:grin:

Bende logo geldi ama aylık öykü seçkisi yazıyor üstüne gelince :slight_smile:

Düzelttim :slight_smile: uykusuz çalışmak böyle bir şey

1 Beğeni

Düzelmedi bende ama uykusuz uykusuz çok kurcalatmıyım en iyisi :smiley:

heh düzeldi düzeldi…kafası şimdi geldi sorun yok.

Soru göndermede çizgi kategorisi çıkmıyor, kaybolmuş. :smiley:

2 Beğeni

Bir kategoride soru çözdükten sonra başka bir kategoriye girmek istediğimde “Size bugün sorulabilecek tüm sorular soruldu.” yazıyor. Çıkış yapıp tekrar girdiğimde o kategoriye girebiliyorum, ama her seferinde tekrar çıkmak ve girmek zorunda kalıyorum. Acaba sadece bende mi böyle bir sıkıntı var?