Trivia Hata ve Öneriler

Bilgisayar başına geçince kontrol edeceğim.

Şimdi veri tabanından baktımda sanırım bütün soruları çözmüşsünüz. Girip çıkma işlemi tesadüf o sırada yeni onaylanan sorular geliyor olabilir. Betada olduğumuz için şu bilgiyi paylaşayım şuan sistemde size sorulabilecek toplam soru sayısı 15 :slight_smile:

Neden böyle derseniz soru setleri oluşturulurken şu kurallar geçerli:

• Kendi eklediğiniz sorular eleniyor
  • Son 7 günde cevap verdiğiniz/pas geçtiğiniz sorular eleniyor

Geriye kalan sorular içerisinden yarışlara dahil olabiliyorsunuz.

2 Beğeni

Kaybolmamış lakin küçük ekranlarda bir sorun sebebi ile görünmüyordu. Düzelttim uygun bir vakitte bakıp geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Aslında daha önceden baktığımda düzelmişti. Ve şimdi, telefonda tüm kategoriler daha kolay görüntülenebiliyor.

1 Beğeni

Yanlış cevaplardan sonra bir kaç saniyelik bir hatabildirme süres olsa iyi olur. Az önce emin olduğum bir cevap yanlış çıktı ve öylece gitti soru.

Hımmm buna bir çözüm düşünelim

1 Beğeni

404 not found uyarısı çıkıyor nedense.

tam url adresi gönderebilir misin?

trivia.kayiprihtim.com’a girince olmuyordu az önce, ama şimdi girdi mesela.

anlık bir sıkıntı olmuştur, şuan database tarafında ufak bir yük var ondan kaynaklı olabilir

Mobil versiyon şimdiki hali ile mi devam edecek? Öyleyse çok kötü olmuş. Hangi versiyonda kullanabileceğimizi seçebilsek çok iyi olur.

Bunu açarsanız düzeltmeye çalışalım, fakat eski tasarım mobil uyumlu değildi. Mobil tasarım veya genel tasarım her zaman daha iyisi olduğu sürece değişebilir tabi.

Mobil tasarım forum ve genel tasarıma uymuyor renkler ve ana sayfa özellikle. Ama tasarım kişiden kişiye değişir ana problemleri halledince tema eklenebilir diye düşünüyorum. Bir de hatayı bildir ve hatayı açıkla bölümlerini mobil tasarımda göremedim. Onu ben de bulamamış olabilirim.

Doğru ve yanlış sayfası bana çok uzun geliyor açıkçası. Süresini biz belirlesek ya da sayfanın yanında çıksa diyeceğim ama öncesinde benzer bir tasarıma sahipti o zamanda göremiyoruz denmişti.

Sıralamayı göremiyorum mesela. Mücadelelerde sadece gelen mücadele istekleri var, kendim yollayamıyorum. Soru yollayamıyorum, yolladığım soruları göremiyorum. Hata bildiremiyorum.

Bu söylediklerinizin bir çoğu planlar dahilindeydi zaten. Daha önce de belirttiğim üzere Cuma günleri güncelleme yapıyoruz artık. Biraz önce biten işleri güncelledim.

Bu kapsamda, hata gönderme, kullanıcı listesi üzerinden meydan okuma, profil sayfasında önünüzdeki 3 ve arkanızdaki 3 kişiyi görebileceğiniz bir sıralama özellikleri geldi.

2 Beğeni

Bunları profilde değil de genel tasarımdaki gibi ana sayfada görebilsek daha iyi olurdu. Elinize sağlık.

Selamlar.
Daha önce sorular başlıklandırılıyordu sanırım, öylesi benim için daha kolay oluyordu tek tuşa basarak soruya atlayabiliyordum. Şu an sayfanın başından soruya inmem gerekiyor.
Bir de, her nedense, ilk soruyu geçip de ikinci soruya geldiğimde tarayıcım kilitleniyor, sebebi ne olabilir?

Firefox, Opera, Chrome üzerinde iki farklı test kullanıcısı ile denedim benzer bir hata ile karşılaşmadım. Eğer tekrar karşılaşırsan soruyu iletirsen veya hata bildirebilirsen o soru özelinde kontrol edelim.

Merhaba
Ben bir soru ekledim fakat doğru şıkkı yanlış yere yazdığım için soru hatalı oldu. Bugün profilimde soru sisteme eklenmiş görünüyor. Bu soruyu silmeniz mümkün mü?

Merhaba,

Eğer soru onaylanmadıysa profilim kısmından soruyu düzenleyebilirsiniz.