Türkiye İş Bankası Modern Klasikler Dizisi

Çok teşeküür ederim düşünceleriniz için. Okuma hevesini arttırdığım ve aramıza yeni arkadaşların katılmasını sağladığım için ne mutlu bana. :relaxed: :relaxed: :relaxed:

İstek konusuna gelince tahmin edersiniz ki bir konu üzerine başlık açmak ve o konuya ait kitapları takip etmem neredeyse imkansız. Çünkü konular o kadar geniş ki. Dikkat ederseniz sitemizde ne Dostoyevski ne Tolstor ne de diğer klasik yazarların konuları mevcut. Çünkü o kadar çok yayınevi ve o kadar çok kitap mevcut ki bunun takibi listeye eklenmesi benim açımdan başlı başına bir sorun.

Şuan site içerisinde 260 civarı konu başlığı var ki bunlar benim oluşturduğum. Diğer üyelerin açtıkları ile birlikte sayı 300-350 rakamını buluyor. Biz sürekli bu konu başlıklarını hergün araştırıyoruz. Yeri geliyor üyeler yardımızyla yeni kitapları ekliyoruz. Çok geniş kapsamlı bir iş anlayacağınız üzere.

Kendim için üzülerek belirteyim ki konular nezdinde isteğinizi cevaplandıramayacağım. :cry: :cry:

Eğer başka isteğiniz olursa Özel Seri İstekleri konusu üzerinden istekte bulunabilirsin.

4 Beğeni