Türkiye İş Bankası Modern Klasikler Dizisi

Yoo asla, ne sıkıntısı. Lütfen devam ediniz. Ben çok faydalanıyorum.

Yanlış anlaşılmasın arkadaşlar sadece uzun zamandır çıkmayınca kitap öyle düşündüm

Teşekkür ederim :slight_smile:

Bandrolü alınmış iki kitap var birkaç gün içerisinde gelirler. Yıl sonu, başı bazen oluyor böyle. Hızlanırlar merak etmeyin :slight_smile:

3 Beğeni

16 Beğeni

Kapak da erik gibiymiş kütür kütür :slight_smile:

3 Beğeni

Kapak mükemmel olmuş yine. Bu serinin hızına yetişilmiyor.

2 Beğeni
2 Beğeni

74 numaralı kitap Tom Sawyer.

2 Beğeni

pardon yeniden basım o zaman

1 Beğeni

2 Beğeni

2-3 günden beri düşünüyorum. Sonunda hatırladım. Kassandra kapağını çok beğendik de, gözüm bir yerden ısırıyordu.

images (9)

Everest modern klasik kitabında kullanınca aynısının kullanılması da ne bileyim… Tabii ki kullanılabilir ancak ben biraz daha oynanmış ya da bir kompozisyona yedirilmiş şekilde görmek isterdim. Böyle hiç orijinal gelmedi :frowning:

Hep övüyorum biraz da eleştireyim :laughing:

9 Beğeni

Ay ben şok. :astonished: :astonished: İş Bankasından beklenmediği için aslında şok olmam.

4 Beğeni

Fikrin nedir? Kötü mü sence de?

Bu arada 142 küçük kadınlar 144 Hayatın Mucizeleri de ekleyebilir misin ilk mesaja?

1 Beğeni

Everest Yayınları’nda biraz daha kötü duruyor. Tabi benim fikrim bu.

Kaynak belli mi yeni kitaplar için.

Kaynak bandroller :confused:

1 Beğeni

:joy: :joy: :joy: Bandrolleri gördüm. Bu seri içerisinde çıkacak muhtemelen. :+1: :+1:

Liste için kapakları beklesek daha iyi.

1 Beğeni

Doğru. Tamamdır :slight_smile:

1 Beğeni

Kadının kol kılları haricinde güzel kapak :roll_eyes:

2 Beğeni

İki kapağa bakınca resmin birebir aynı olduğunu fark ettim, dedim herhalde iki yayınevi de bir yerden aldı bu resmi. Biraz araştırdım, Gustav Klimt’in meşhur bir eserinin bir parçasıymış. Eser Viyana Üniversitesi’nin tavanına yapılmış bir resim, İş Bankası’nın bu baskıdan haberi olduğundan bile emin değilim açıkçası. Nazi ordusu 1945’te orjinalini yok etmiş.
Biraz daha bakındım da şimdi, resim Yunan Mitolojisindeki Tıp Tanrısı Asklepios’un kızı Hygieia’nın resmiymiş. Romanları okumadım da belki konuyla alakalıdır da bu resmi seçmişlerdir :thinking:

13 Beğeni

12 Beğeni