Türkiye İş Bankası Modern Klasikler Dizisi

Jülvern severiz :slight_smile: 145 de ortaya çıkmış oldu.

1 Beğeni

Severiz severiz. İş Kültür tüm jülvern leri basacak mı acaba? Gerçi seçme olsa da olur bence.

Muhtemelen hepsi basılır. Burada önemli olan tamamlanma süresi. Telif sorunu var mı bilmiyorum ama… Yoktur herhalde.

1 Beğeni

Kol kılı dediğiniz şey 1- doğaldır, doğal olan bir şeyin sanata yansıması da doğaldır 2- gördüğünüz bir boyama tekniğidir, ışık-gölge ayarıdır. Bu resme bakınca kol kılına dikkat çekmeniz garip geldi.

Kapağı kim seçmişse eline sağlık diyorum, bu tabloları kitap kapaklarında görmeyi seviyorum.

4 Beğeni

Sanırım demek istediği, kapak düzenlenirken biraz belirginleştirilmiş onu söylemek istedi arkadaşımız heralde.

1 Beğeni

Polemik yapmak için yazmamıştım teknik açıdan belirtmek istedim. Tablonun güzelliği gölgede kalmasın.

Tabi ki… Size katılıyorum ben de, sadece empati kurmaya çalıştım.

1 Beğeni

Hahahah bu forumda görmeyi umduğum en son şey kol kılı duyarıydı. Görüşünüze saygı duymakla birlikte katılmıyorum, doğal olup da kitap kapağına koyulmayacak çok da hoş olmayan örnekler verebilirim. @BiblofilYouTube 'ın da dediği gibi kapağa koyuyorsun en azından daha çok belirginleştirme değil mi?

4 Beğeni

İçinde bulunduğumuz sürece 3k “kol kılı krizi” ismini vermek istiyorum. Kabul edenler :raising_hand_man: :raising_hand_woman: etmeyenler :man_shrugging:

Kabul edilmiştir :slight_smile:

3 Beğeni

3k da Ku Klux Klan sanılıp başınıza bela olabilir hocam aman dikkat :smile:

Yanlış hatırlamıyorsam en son seri için Jules Verneli bandrol alınmıştı? N’oldu o? Yanlış mı hatırlıyorum yoksa :sweat_smile:

Birkaç güne 144. olarak gelir hocam. Bu hafta gelir diye tahmin ediyorum.

Buzullar Arasında Bir Kış

4 Beğeni

Çok teşekkür ederim, kaç gündür aklımdaydı.

3 Mart’ta satıştalar :slight_smile:

8 Beğeni
6 Beğeni

Vay be Stefan Zweig! Sonunda Türkçeye çevirmeye başladılar. Kendisi novella ve biyografi türlerinde çok ustadır. Umarım Satranç ve Üç Büyük Usta gibi eserleri de kısa zamanda dilimize kazandırılır.

:smiley: Niye öyle ironi yaptınız şimdi :smiley:

2 Beğeni

Bu arada unutmadan yazayım Küçük Kadınlar kitabının editörü forum üyesi @DamlaGol

6 Beğeni

Size bol dipnotlu, tam metin Küçük Kadınlar hazırladım; umarım seversiniz. :slight_smile: :buyucu:

23 Beğeni

Şimdi kesin derler aaa Küçük Kadınlar dizisinin kitabı çıkmış. Kürk Mantolu Madonna’dan sonra bunu da bekliyorum açıkçası. :joy: :joy: :joy:

2 Beğeni