Türkiye İş Bankası Modern Klasikler Dizisi

Evet. @elrond isimli üye. 1919 elime geçecek yardımcı olayım falan diyince mesaj attım kendisine, yardımcı olmak dediği 200-250 civarına satmakmış.

Edit: yardımcı olayım dememiş ben uydurmuşum o kısmı düzeltme geçiyorum.

Bunu burada yazmazdım ama önce 10 bin liraya ilan açması sonra da o ilanda bir üyeyle şu tarzda konuşması sonrası, dayanamadım.

Bu fiyatlara elbette satabilirsiniz, ben de satarım o sıkıntı değil de…

Neyse rahatsızlık verici bir tutum işte.

5 Beğeni

Bu seri her durumda eksik bir seri, saramago’nun

• Bilinmeyen Adanın Öyküsü
  • Kopyalanmış Adam

kitaplarının yeni kapak baskısı hiç yapılmadı. Kitapları bu seriden bir şekilde alsanız bile seri ile uyumsuz kapaklar olduğu için her durumda seri eksik olacak.

11 Beğeni

Bu bence elinde saramago kitapları olmayanlar için güzel bir teselli. :grinning:

3 Beğeni

Bunu mu anladınız, yazılandan.

4 Beğeni

Yooo şunu anladım aslında. Yokluk insana bir şekilde kendini teselli etme imkanı sağlıyor.

1 Beğeni

Elimde birinci baskı daha modern klasik serisi başlamadan basılan bu kitap var isteyen mesaj atsın :rofl:

3 Beğeni

Peki. (20 karakter…)

2 Beğeni

Yarın öbür gün iş kültür kapak değişikliğine giderse seriyi çöpe atıp tekrar baştan alrız. :grinning:

1 Beğeni

Dövüşmen guzum aynı şeyi söylüyorsunuz aslında.

Bugün ben dahil herkes gergin.

images - 2020-07-04T112232.721

11 Beğeni

Aslında diziye yeni eklenen 2 kitabı onların yerine koyup ekleseler çok daha güzel olur.

2 Beğeni

Nerde yardımcı olayım??? @BiblofilYouTube bir malın ederi vardır uyarsa ödersin yoksa sahip olamadığın için karalamazsın!

Ben kimseye yardımcı olayım falan demedim kitap tekrardan elime geçecek dedim. Geçti de. Uyarsa alırsın uymazsa almazsın. Ben silah zoruyla satmıyorum ki. Şu renkli baskıları herhangi bir sahaftan bulabiliyorsanız bulun. Bişey diyemem ama saramagonun incecik kitabına bile ne kadar fiyat yazmışlar girin bakın.
Veya şahsınız ne kadar fiyat yazmamı uygun görürdü söyleyin onu yazayım?
@BiblofilYouTube

Eksik serinle gelip buralarda poz kesme, kitabın yok üstüne bu konuya yazıyorsun ayıptır :smile:

Mesela ben, karanlık kitaplıkta eksik kitabım yok o yüzden seriyi mükemmel buluyorum. Ama eksik kitabım olduğu serilerin hep kapaklarını beğenmem. Oturup nasıl avunsam diye düşünürüm. Bazen de düşüncelerin okumayla da şiiiy olmadığını görünce çok da takma boşver diyorum :slight_smile:

11 Beğeni

Yardımcı olmak dememişsiniz haklısınız benim hatam.

İsteyen istediği fiyatı çeker sorun o değil. Sorun sizin halen devam ettirdiğiniz bu tavrınız.

Bana kitap fiyatı öğretmeye kalkmayın isterseniz.

2 Beğeni

Bu forumun üslubuna ne oldu böyle?

1 Beğeni

Konuyu Rıhtım Kamarası burada tartışsanız daha iyi

Sakin olun biraz bence :slight_smile: aklıma şu geldi şimdi de,

images - 2020-07-04T123544.025

@fortknoxt @aeglos kusura bakmayın yeri elbette burası değil biliyorum ama olacak iş değil yani ben sessiz kalamam böyle şeylere. Biz sustukça üç mesaj atan iki tane kitap bulmuş herkesin ileri geri konuşmasından bıktım bu mecrada.

Uygun yere taşınabilir yazılanlar. Silinebilir de. Ben diyeceğimi dedim. @Agape

12 Beğeni

O yorumu atan benim. Açıklamaya kitabı satıyormuş gibi bilgiler vermişsiniz üstüne ek “bu versiyonları da var, 10.000 yazdım yanlış anlaşılmasın” yazmışsınız. Ben de doğal olarak iki kitabın fiyatını sordum. Gayet normal bir soru. O şekilde cevap vermemiz hoş değildi ve üslup düzgün değildi. Çok şükür İngilizcem var, orjinalini edinip rahatlıkla okuyabilirim. Merak ettiğim için sormuştum fiyatını. Pes doğrusu

2 Beğeni

İş Kültür yayınlarının Kırmızı Kedi ile anlaşarak baskı yapma ihtimali olamaz mı?

2 Beğeni

Ne seriymiş bee. Olanlara güven olmayanlara teselli veriyor. :fire::fire::fire:

9 Beğeni