Türkiye İş Bankası Modern Klasikler Dizisi

Mümkün değil malesef.

Bu kadar yorum görünce, yeni kitap çıkardık sandım. :smile:

10 Beğeni

Kitabı satmak istemeyip SATIŞ sitesine ilan koymak da enteresanmış gerçekten. Satış sitesinde görünce insanların satılık olduğunu düşünmesi de bir tek size acayip gelmiş herhalde. Bir de insanları azarlamışsınız. Satmak istemediğiniz kitaplarınızla size mutluluklar o zaman ne diyelim…

4 Beğeni

Kesinlikle çok iyi fikir. Bence de böyle yapılması tekrar basma imkanları nasılsa yok. Seriyi tamamlamak isteyenler de eksik kalacağına başka kitaplar konmalı.

2 Beğeni

Kesinlikle katılıyorum. En azından bir seferlik bu yapılabilir. Alışkanlık haline gelirse seri biraz itibar kaybeder yalnız. Tek sefer olmalı olacaksa da. Yerlerine güzel eserler konursa bir de tadından yenmez valla.

2 Beğeni

Ama bu seferde seride tutarsızlık olmaz mı? Numaralı ya seriler 1-2-3-4 diye gidiyor. Atıyorum 2 tane 3, 2 tane 6 numaralı kitap olur.

1 Beğeni

2 ve 8 numaralı kitaplar için tek seferlik yapılabilir. Zaten o kitaplara sahip Türkiye de en fazla 5000 kişi vardır. Ki seri içerisinde tekrar basılmaları mümkün değil.

2 Beğeni

Genede bana yapmaları çok düşük ihtimal gibi geliyor ama umarım yaparlar da forumdaşlar mutlu olur diyeyim :slight_smile:

2 Beğeni

siz iş bankasını alfa yayınlarıyla karıştırmayın bence. böyle bir şey imkansız.

1 Beğeni

Damla hanım, daha fazla Perutz kitabı görecek miyiz? Bir bilginiz var mı? By Night Under the Stone Bridge, The Marquis Of Bolibar veya The Swedish Cavalier gibi eserlerini örneğin?

1 Beğeni

Yapıyorlarmış :grinning:

2 Beğeni

:grinning: mümkün değil.

Hayat bu. :grinning: bende bu kitaplar olsa da doğrusu yerlerine başkasını koymak olurdu. Fakat daha detaylı düşünüyorum da, hasan ali yücel serisinde de böyle eserler var basılmayan, basılmayacak olan.

Yani bence de imkansıza yakın bir şey ama olsun :slight_smile:

1 Beğeni

Dokuzla Dokuz Arasında çok yeni çıktı, o yüzden ilerisini şimdilik bilemiyorum. :slight_smile:

3 Beğeni

Teşekkür ederim, umarım daha fazlasını görürüz Perutz kitaplarından. Dokuzla Dokuz Arasında’yı okuyorum şimdi ve Perutz ne yazarsa okurum söylemim devam ediyor :slight_smile: Gerçekten hakkettiği değeri göremeyen bir yazar.

1 Beğeni

Bu seriden okuması keyifli,sürükleyici yazar önerebilir misiniz?

Jack London
H Wells
Jülvern

2 Beğeni

Hasan Ali Yücel serisinde sırtta numara olmadığı için Modern Klasikler kadar rahatsız edici değildir diye düşünüyorum ama o seriyi takip edenler de ister tabi :slight_smile:

Bende de Baragan’ın Dikenleri ve Mihail eski baskısı var şimdi yine modern klasiklerden mi alacağız :frowning:

1 Beğeni

HAY klasiklerinde de sırtta numara var ama Romen rakamları ile.

1 Beğeni