Türkiye İş Bankası Türk Edebiyatı Klasikleri

Seriye başlamak bir nasip olmadı. Alım listemde bekliyor :slight_smile:

Evet şu piyasa koşullarında gelen zamlara göre fiyatlar oldukça uygun. Kısa sürede kitaplığımda olur umarım :slight_smile:

İş Bankası Kültür Yayınları sitesinde 1. baskı tükenmiş görünüyor. Bu ön siparişteki büyük olasılıkla 2. baskısıdır. Yoksa kitap dediğiniz gibi çıkalı 30-40 gün oluyor.

1 Beğeni

Yeni Kitap ön satışta

10

Mai ve Siyah (Babil)

Mai ve Siyah (Kitapyurdu)

11 Beğeni

Yeni kitap. Seri tüm hızıyla devam ediyor.

11

Refet (Kitapyurdu)

4 Beğeni

Eklerim tabi. Genellikle 3-4 siteyi kontrol ederim eklenmiş ise altına ekliyorum. Babil muhtemelen yarın eklemiş olur.

Neden ters kalıyor. :slight_smile: Platin üyelik ile birlikte bana göre en ucuz satan site. (İş Bankası Yayınları için söylüyorum)

Sende haklısın tabi. Ben toplu alışveriş yapınca uyguna geliyor.

1 Beğeni

İlginç hiç bilmediğim bir eser ve yazar. Lise zamanlarında edebiyat derslerinde de hiç hatırlamıyorum. Kitapyurduna bakınca Timaş ve Kesit yayınları dışında basan olmamış. Biri 11 yıl diğeri 6 yıl önce basmış.
Türk Edebiyatı da sürprizlerle doluymuş.

6 Beğeni

Fatma Aliye, ilk Türk kadın yazar. Kendisi Ahmet Cevdet Paşa’nın kızı ve 50 liranın arkasında fotoğrafı bulunan isim. Belki ilgini çeker diye yazdım.

Bu seriyi toplu halde alacağım bir gün. Maalesef henüz bir kitabını okuyabildim.

9 Beğeni

Sanıyorum serinin yeni kitabı Mehmed Muradın Turfanda mı yoksa Turfa mı isimli kitabı. Bandrol alınmış.

4 Beğeni

Ömer’in Çocukluğu da basılacakmış yakında.

1 Beğeni

Bu seriden çıkmasını beklediğim kitaplardan biri Hüseyin Rahmi Gürpınar’ın Gulyabani’si

5 Beğeni

Yayın planlarında bulunduğunu söylemişlerdi bana.

1 Beğeni

Turfanda mı yoksa turfa mı çıktı kitapyurdunda

Yeni kitap.

12

9 Beğeni

Bandrol alınmış. 13.kitap Ömer’in Çocukluğu

7 Beğeni

Ömer’in Çocukluğu satışa sunuldu.

17 Beğeni

14.kitap Ahmet Mithat Efendi’nin büyük ihtimalle ilk kez çevrimi yapılacak olan “dolaptan temaşa”" adlı romanı için bandrol alınmış.

7 Beğeni

kitap ön satışa çıktı mı ben hiç bir sitede göremedim de ?

Bende gezdim şuan yok. Olduğu zaman buradan paylaşırız.