Türkiye İş Bankası Türk Edebiyatı Klasikleri

Sanıyorum serinin yeni kitabı Mehmed Muradın Turfanda mı yoksa Turfa mı isimli kitabı. Bandrol alınmış.

(Can Tosun) #42

Ömer’in Çocukluğu da basılacakmış yakında.

Bu seriden çıkmasını beklediğim kitaplardan biri Hüseyin Rahmi Gürpınar’ın Gulyabani’si

(Ardakan Coşkun) #44

Yayın planlarında bulunduğunu söylemişlerdi bana.

(Can Tosun) #45

Turfanda mı yoksa turfa mı çıktı kitapyurdunda

(Serhat) #47

Yeni kitap.

12

(Yeliz) #48

Bandrol alınmış. 13.kitap Ömer’in Çocukluğu

(Can Tosun) #49

Ömer’in Çocukluğu satışa sunuldu.

(Yeliz) #50

14.kitap Ahmet Mithat Efendi’nin büyük ihtimalle ilk kez çevrimi yapılacak olan “dolaptan temaşa”" adlı romanı için bandrol alınmış.

kitap ön satışa çıktı mı ben hiç bir sitede göremedim de ?

(Serhat) #52

Bende gezdim şuan yok. Olduğu zaman buradan paylaşırız.

(Serhat) #53

Eserlere genel bir bakış

(Hazal Çamur) #54

Genel bir şey diyeceğim :slight_smile:

İş Bankası’nın yaptığı bu seri benim için çok değerli. Şu sıra pek çok yayınevi bu tür seriler oluşturuyor olmasına rağmen hem seçtiği kitaplar hem de yer verdiği yazarlarla evladiyelik bir seri çıkarmış durumdalar.

Bu serinin İş Bankası’ndan çıkıyor olmasının okura verdiği güven, aynı zamanda edebiyatımızın mihenk taşlarına dair de merak uyanmasını sağlayacaktır.

Şimdiden her yaştan kişi "seriyi tamamlamak"tan bahsediyor ve bu benim çok hoşuma gidiyor. Uygun fiyatları da bunu destekler nitelikte ki, İş Bankası ve YKY bu alanda güzel birer örnek.

Ne diyeyim, bu serinin gidişatını heyecanla takip ediyorum :slight_smile: Fatma Aliye’yi gördüğümdeyse bu heyecan daha büyük bir coşkuya dönüştü.

(fatih çetin) #55

Bu kitabın satıldığı bir site var mı? Ben bulamadım çünkü. @fortknoxt Serhat Abi?

(Serhat) #56

Şuan için satışta yok sitelerde. Satışa çıktığı zaman konu içinde paylaşım yapıyorum zaten. :wink::wink:

Bende bekliyorum satışa çıkmasını.

(fatih çetin) #57

Arkadaş sanki direkt olarak kitaba ulaşmış gibi bir fotoğraf paylaşmış. Dedim çıktı da biz mi görmedik.

(Serhat) #58

Sosyal medyadan ulaşmış olabilir kitaba.

(Serhat) #59

Yeni Kitap geldiii.

(Serhat) #60

Babil’de satışta link paylaşıldı.

(fatih çetin) #61

Gördüm abi. Sepete ekledim hemen. Teşekkürler :slight_smile: