Türkiye'de Kitap Yayını ve Satışı Yapan İnternet Siteleri

Zamanında İskilipli Atıf’ı anma mesajı atmış, o yüzden oradan hiç alışveriş yapmıyorum ben.

8 Beğeni

Neden idefix’te 100 liralık sepet için kupon kullanıp sepet miktarı düşünce kargo ücreti çıkıyor? :laughing:

1 Beğeni

Trendyolda Kırmızı Kedi’den alışveren yapan bir arkadaşımız var mı? Gönderimleri özenli mi? Tecrübenizi paylaşırsanız sevinirim.

Türkiye’den Avrupa’ya gönderim yapan, güvenilir kitap satış sitesi bilen var mı acaba?

Pandora.com.tr sadece PTS ile gönderim yapıyor, biraz tuzlu…
İdefix kötü tecrübelerimden ötürü tercih etmiyorum.
Kitap satış siteleri genelde bu bilgiyi sitelerine koymuyor. Üye olup sepet oluşturunca anlaşılıyor sadece.

Başka site bilen var mı?

Ötügen sitesinde işleyiş nasıl arkadaşlar. Normalde yayınevleri kendi sitelerinden alınan kitapları aynı gün teslim ediyor. Salı günü bir alışveriş yaptım, sipariş durumu “Yeni Sipariş” olarak duruyor.

Kampanya dönemleri 2-3 gün sürüyor kargoya vermeleri.

Aslında her defasında siteye bir uyarı olarak 2-3 güne kargoya verilir gibi bir şeyler yazıyorlardı, bu kez yazmamışlar galiba ben göremedim.

1 Beğeni

Ben 15’inde sipariş vermiştim, 17’sinde teslim oldu bana.
Yoğunluk olmuştur belki.

2 Beğeni

@alper @miman sadece meraktan arayıp sordum. Baya bir yoğunlukları varmış. Şu an kargolama süresi 5 günü bulabiliyormuş. Hem kampanya dönemi hem yılbaşı haftası. Bekleyeceğiz artık. Önümüzdeki seneye banko bir kitap olmadıkça almamak üzere bu seneyi kapatıyorum.

1 Beğeni

Koragöz modu açık. :slight_smile:

Henri Charriere’nin kitabı mı? O zaten basılmıştı. Bir de Kelebek var o da güzel kitaptır. :slight_smile:

2 Beğeni

Banko zaten Kelebek’in devamı. :joy:
Ayrıca 1973 yılında çekilen başrolünü Dustin Hoffman’ın oynadığı bir filmi de mevcuttur. Fazla bilgi göz çıkarmaz.
Asgari ücret 8500 TL, Malazan 4 ciltli - 600 TL

3 Beğeni

Steve mcquin, Dustin Hoffman 'ın oynadığı filmde güzeldir

1 Beğeni

Odakitap ve Eganba sitelerinin akibetini bilen var mıdır?

ŞİKAYET
Kitapseç sitesi üzerinden Simyacı 25. Yıl Özel Baskı satın aldım.

2 gün sonra iptal edildi. Ve yaklaşık 5 gündür hiçbir bilgilendirme yapılmadı. Mail attım, iletişim formu doldurdum, arama yaptım. Asla ulaşamadım. Geri dönüş de olmadı. Beni kaybetti artık ama umarım THH ile uğraştırmaz beni.

Tamadres.com diye bir siteyi bilen var mı? İzmir fuarı Everest Yayınlarına bir kitap sordum. Şuan itibariyle bitti gelecek ama sitemizden alabilirsiniz deyip bu siteyi tarif etti %5 de indirim kuponu verdi. Everest yayınlarını Alfakitap.com satmıyor muydu benim bilğim🤔

Ben geçen alışveriş yaptım. Alfa’nın sitesi sanırım. Siparişim hızlı ve sorunsuz bir şekilde elime ulaştı.

1 Beğeni

Alfa 'nın alfa grubu kitapları dışında da kitaplar sattığı sitesi.

3 Beğeni

Evet bana da burdan alırsan 1 günde geliyor dediler.

1 Beğeni

Arasta’nın yönettiği siteler kapandı. Arasta battı çünkü

3 Beğeni

Aaa çok ilginç. Birkaç yıl önce "Tekel mi olacak? Online kitap satışını ele geçirdiler. " vs dediğimiz bir gruptu. Şaşırdım batmalarına. İBB’nin kitap satış sitesi de onlardaydı hatta.