Türkiye'de Kitap Yayını ve Satışı Yapan İnternet Siteleri

Benim gibi sadece 2001’i almak isteyen prime üyeleri için.

İlknokta’dan da sadece bu kitabı alsak hemen hemen aynı fiyata gelmiş oluyor. 92,5 tl falan.

2 Beğeni

Amazon da ithaki’den alıp gönderiyor abi satıcı ithaki. Amazonda hazırda sepeti bekleyenler varsa hem ithakiye kargo ödemezler ya da amazonda ilknoktadan daha uygun fiyatlarla sepet yapabilirler. Tabii premiumda kargo ücreti olmadığı için diyorum. Premium olmayınca amazon ne kadar kargo ücreti alıyor bilmiyorum.

1 Beğeni

Kidega sitesindeki bu garipliğin sebebi ne acaba. Ürüne tıkladığımda üretici fiyatı ile satış fiyatı aynı. Sayfa düzeni de bir garip geldi.

1 Beğeni

Burayı okuyup Amazon fiyatına ufak bir güncelleme yapmışlar.

1 Beğeni

Kidega patladı galiba. Birkaç yerde konuşulmuştu yakın zamanda.

1 Beğeni

Aradaki kargo farkını eklemişler cidden.

3 Beğeni

İthaki yayın grubu sitesine geçen perşembe günü giriş yaptığımda tesadüfen 2001: Bir Uzay Destanı kitabının stoklara girdiğini ve eski fiyatı olan 26 TL den satıldığını gördüm. Kargo dahil 46 TL ye satın aldım. Satın aldıktan birkaç dakika sonra fiyatı güncellendi zaten ve şu anki fiyat oldu. Benim sipariş ise iptal edilmeden gönderildi ve bugün teslim aldım. Son zamanlardaki en şanslı alışverişimdi sanırım :sweat_smile:

5 Beğeni

Tüh keşke yazmasaydık :rofl:

3 Beğeni

Hep çoklu kitap aldığım için şuana kadarki hiç bir alışverişimde kitaba kargo ödemedim. Ödemeyi de düşünmüyorum açıkçası. O yüzden güle güle ilknokta.

2 Beğeni

Kitapvadisi.com güvenilir mi ilk defa gördüm ve aradığım kitap sadece orada var

İlknokta’da şu saçmalığı yaparak diğer sitelerin de önünü açacak sanki.

1 Beğeni

Birileri ayağını denk al demek istiyor sanki. Resmen bana es vermişler xd

3 Beğeni

Ahaha bu ne böyle :grinning:.

1 Beğeni

Sanıyorum ki uzay postası xd

1 Beğeni

Uzay zaman bükülmesine uğramış bence :grinning:

5 Beğeni

kidega kapandı sanırım.

Yeni açılmış.

Dükkanı kapatıp gitmişler gibi, sosyal medyalarda da bir açıklama yok. Umarım çok kişi mağdur olmaz.

4 Beğeni

Kidega’ya ne oldu acaba? Zamanında çok büyük kampanyalar yapmışlardı acaba fazla ucuza kitap sattılarda vadeli ödeme tarihi gelince yayınevlerine ödeme yapamadılar mı? Piyasa nasıl işliyor bilmiyorum ama sadece mağdur olanlar okurlar değil yayınevleri de olabilir. Özellikle küçük olanlar.
Son zamanlarda hiç kampanya yapmadıkların bazı şeylerin iyi gitmediği belliydi.

2 Beğeni