Unutulmuş Fantastik Klasikler Dizisi (İthaki Yayınları)

serinin akıbeti nedir, isine ithafen acaba unutuldu mu?

Mayıs - Haziran gibi seriden bir kitap gelecek denilmişti.

2 Beğeni

teşekkürler sayın alper. Seriyi çok yaydılar, ilk başladığında çok daha erken biteceği söylendi, o zamanda sormuştum, ama burası Türkiye tabi.

1 Beğeni

‘‘Unutulmuş’’ adının hakkını veren bir seri olmuş.

16 Beğeni

Bu serinin geleceğine dair hiç açıklama yapıldı mı?

1 Beğeni

Sözde 2-3 ay önce bir kitap gelecekti, gelemedi.

1 Beğeni

Ben bile artık sormayı bıraktım bu seriyi:))

1 Beğeni

“Unutulmuş” derken serinin kendisini mi kastediyorlardı acaba? :slight_smile:

6 Beğeni

Seriye çok uzun bir ara verdiler. Bence görece yakın zamandaki fantastik kitapların unutulmasını bekliyorlar unutulunca onları basacaklar. @isos81 sizce Malazan’ı unutulması kaç yıl sürer? :grin:

5 Beğeni

Serinin adına yakışır davranmak istedi bence yayıevi. Sonuçta UNUTULMUŞ fantastik klasikler. :joy: :joy:

5 Beğeni

Ağzından yel alsın. :unamused:

Aslında serinin adı İthaki Yayınları Tarafından Unutulmuş Fantastik Klasikler Serisi olmalıymış. :slight_smile:

13 Beğeni

Herkes benim canım çevirim Sisler İçindeki Lut’u okumadan yeni kitap basmayacaklarmış… :smiley: Ah be… İkinci baskıyı göreydi bari evladım. :smiley:

19 Beğeni

Ben aldım Damla hanım çok da merak ediyorum ama henüz okumak nasip olmadı :pensive:

2 Beğeni

Damla hanım selamlar… Kitabı okuduktan sonra “Bu kitabın çevirisini kim yapmış ya!” demiştim. Kitap içerik olarak harika bir kitaptı, sizin çevirinizle birlikte tadından yenmez olmuş. Elinize kolunuza sağlık. İyi çalışmalar…

3 Beğeni

Çok teşekkür ederim, çok mutlu oldum yorumunuza. :slight_smile:

4 Beğeni

Damla hanım bulmuşken sorayım, Leo Perutz yok mu ufukta? :slight_smile:

5 Beğeni

:slight_smile: Yayın programımızda elbette var ama, henüz tarih verebileceğim kadar yakında değil.

2 Beğeni

Mirkelam - Unutulmaz - YouTube

1 Beğeni

Yahu bu dizinin devamı ne zaman gelecek? Bütün kitapları okudum, uzun süredir bekliyorum, hala son 3 kitap yok.

1 Beğeni

Seri adının hakkını veriyor: “Unutulmuş” Yayın evi bile unuttu.

2 Beğeni