Varlığını Unuttuğumuz Ekran Görüntüleri

Az önce ekşi sözlüge bir konu için bakayım dedim, daha sonra bu siteye girdiğimde ne kadar sık ekran görüntüsü aldığımı fark ettim. Forumda bununla ilgili bir başlık göremedim. Bence telefonumuzda beklettiğimiz ve varlığını bile unuttuğumuz ekran görüntülerine göz atmak için benim için de sizin için de güzel bir fırsat bu başlık.
Ekran görüntülerine bir göz atıp galerilerimizi temizleyelim mi?:laughing:

3 Beğeni

Birkaç sene önce ben ve arkadaşım Minecraft’ta sanayi devrimi gerçekleştirirken, otomatik pompa makinesinin önünde almış olduğum bir ekran görüntüsü. Neden bunu aldım hatırlamıyorum :smiley:

3 Beğeni

Yılda bir unutur, denk gelir, gülerim.

7 Beğeni

Ay bu en iyisi akdkakfkakfja @Waxillium

18 Beğeni

Çok güzel başlık olmuş, benim de kaydedip unuttuğum çok ekran görüntüsü oluyor. :slight_smile:

5 Beğeni

Sanırım Punisher dizisinin 1. Sezon zamanlarında kaydetmiştim. Galerinin ücra köşesinde durup duruyor, nedense silmeyi de istemiyorum :smiley:

1 Beğeni

:joy::joy::joy: ne zaman yapıldı bu hatırlamıyorum​:joy::joy::joy:

Akılçelen başlığının çalkalandığı dönem de olmuştu. Tam hatırlamıyorum ama sanırım sen çeviri bitmiş diye şaka yapmıştın, o zaman.

1 Beğeni

Ne zaman görsem hüzünlenirim…

3 Beğeni

Geçen gün ben de bilgisayarımdaki eski ekran görüntülerine denk gelmiştim, tesadüfe bak. Bizim sitenin eski hâlinin ekran görüntüsünü almışım. Yeni temaya geçmeden hemen önce. Temmuz 2016.

10 Beğeni

Bi’ siteden olabildiğince kendimi yapmıştım. Ve ilginç bir şekilde aşırı benzemişti. Denk geldikçe çok hoşuma gidiyor.

2 Beğeni

images%20(1)
Bunun gibi bir sürü tarif vardı galerimde. Sonra hepsini sildim. Lazım oldukça tek tek bulmak daha iyi. :slight_smile:

1 Beğeni

Johhny Bravo kadar mutlu olsak yeterdi aslında

5 Beğeni

2 Beğeni

Tarih 28 Eylül. Almışım ama paylaşmayı unutmuşum.

1 Beğeni

Böyle şeyler zaten bir tek Türkiye’de olur.

Bunu demeden önce aslında google da aradım, protez kullanabilmesi için bacağı ters dikmişler, Haberi öyle bir hazırlamışlar ki sanki bir hata yapılmış gibi

2 Beğeni

Her ne olursa olsun böyle şeyler Türkiye’de oluyor :smiley:

Not: Bu yapılan hata olmasa da yıllardan beri ameliyata giren hastanın içinde makas unutulduğunu, sargı bezi unutulduğunu, yanlış kulağı ameliyat edip duyan kulağı da bozduklarını sürekli görüyoruz.

1 Beğeni