Video Oyun Dünyası

10 yıl önce beklemeyi bırakmıştım :slight_smile:

1 Beğeni

Böyle bir oyun çıkacağını pek düşünmüyorum ben :smiley:

Sony, PS Store üzerinden Ghost Of Tsushima’ya özel bir tema hediye ediyor. 38BE-G6N8-L93A kodunu girerek alabilirsiniz.

3 Beğeni

Kabul etmedi. Amerika psn benim hesap o yüzden mi acaba ?

Amerika hesabı için BEFB-AMNR-R4F6

2 Beğeni

Cyberpunk 2077 5 ay ertelenmiş.

Ekleme: Türkçe dil desteği ile geliyormuş.

1 Beğeni

Dying Light 2 süresiz olarak ertelenmiş. Ne düşünüyorsunuz?

Ekleme:

1 Beğeni

Öehh o nasıl iş öyle ya 3A oyunların hepsi ertelendi silsile halinde. Bizim bilmediğimiz bir gelişme mi var acaba. Anlayamadım.

3 Beğeni

Yeni nesil konsolları mı bekliyorlar acep?

1 Beğeni

Ben de öyle olduğunu düşünüyorum.Bu firmalar büyük firmalar.Bu kadar plansız hareket etmeleri tuhaf. Yeni nesil konsollara da uyumlu hale getirmek için süreçi uzatıyor olabilirler.Gerçi bu işin kitabında var sanki ertelenmek.Ertelenmeden çıkan oyun sayısıda az.
Ya da atıyorum ama rakibi olarak gördüğü oyun ertelendiği için de kendilerine fırsat doğmuş olarak görüp aynı şekilde en iyisini çıkartalım diye uğraşıyor da olabilirler. Sonuçta 2020 çok önemli bir yıl oyunlar açısından.Ve kimse yarış arkasında kalmak istemiyor olabilir.Bu da hatta yeni nesil konsollara bağlanabilir.PS5 alan insan oyun oynamak isteyip de optimizasyonu kötü bir oyun görmek istemez.Neyse beklemek sıkıntı ama güzel çıkıcaksa sıkıntı yok diyim de klasik kapatıyım.

3 Beğeni

Oyunların ertelenmelerinin sebebi mali yıl hazırlıkları ve yeni nesil konsollar. R* modelini çok sevdiler, eski ve yeni nesil konsolların yanı sıra pc içinde oyun çıkartıp oldukça fazla para kazanmak istiyorlar. Ancak yeni nesil konsollar da geriye uyumluluk olacağı söyleniyor. Geriye uyumluluk olursa, ertelenmelerinin sebebinin takvim olduğunu söyleyebilirim.

2 Beğeni

Arkadaşlar, baldur’s gate 2 shadow of amn oyununun detaylı türkçe tam çözümünü arıyorum. Varsa sizde ne olur atarmısınız. Oynamak çok istiyorum ama İngilizcem yetersiz kalıyor.

1 Beğeni

abi ingilizce öğrenmek daha kolay :smiley:
o oyunun tam çözümü merlin oyun kazanında vardı ama çok fazla diyalog var ve karakterlere göre yan görevler mevcut. Ne yaparsan yap tatmin olmamış olursun.
Yine de kolay gelsin.

1 Beğeni

Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimleri’ne başlamış.

4 Beğeni

Evet merlinin kazanına vardı ama eskiden. Şimdi yok. Site güncellenince yok oldu. Keşke bulabilsem. İngilizce biliyorum. Ama baldur’s gate biraz kasıyor İngilizce’de. :joy:

Ben İngilizcemi Baldur’s Gate 2 ve Fallout sayesinde ilerletmiştim. Şimdi çevirmenim :slight_smile: Yılmayın, kendi başınıza çözüp oynamak, rehberden bakmaktan inanılmaz daha keyifli.

9 Beğeni

mit in dediğini yap. çok olumlu katkı sağlar. zaten çok kasıntı bir dili yok oyunun. ayrıca kılıç adlarını öğreniyorsun yada farklı silahları. Sonra monk filan seçersen dövüş sanatları ile ilgili terimler yani genel kültüre de acayip katkısı var.

Haklısınız galiba. İnat edip kendi başıma halletmem lazım. Yavaş oynarım ama hikayeyi anlamış olurum. Ya bu arada baldur’s gate oyununun kitabı varmı. Roman yani.

Var ama Türkçe’ye çevrilmedi.

Apex Legends oynuyor ya da takip ediyor musunuz bilmiyorum ama söylemem gerek, yeni karakterleri duyurmak için yaptıkları işlerle beni büyülüyorlar. Son karakterin çıkışı için twitter hesaplarını o evrene ait bir haber kanalı olan Outlands Television olarak değiştirmeleri mükkemmeldi. Ya da Revenant’ı duyurmak için başka bir karakter oluşturmaları ve harcamaları. Titanfall 2’deki Apex kartı sahnesinden beri daha hiç tempo düşürmediler. Arkadaki ekibin ellerinden öpüyorum vallahi.

2 Beğeni