Video Oyun Dünyası

Yabancı forumlarda çözümü vardır ingilizce aratırsan illa ki bulursun.

1 Beğeni

MSI Afterburner,Fraps,…vb programlar açık olduğu zaman,bazı oyunlara giremiyordum.Eğer, bunlardan birini kullanıyorsan, onları kapatıp girmeyi deneyebilir misin?Bende,özellikle,Msi AfterBurner açık olunca bazı oyunlara giremiyordum.

1 Beğeni

@mit Denedim, fakat olmadı hocam, tekrardan deneyeyim :slight_smile:
@Ufuk Bakıyorum hocam teşekkürler :slight_smile:
@meetraolorin Onları kullanmıyorum, ama çalışan diğer programları kapatıp deneyeceğim :slight_smile:

Aklıma gelen tek şey oyunun dosyalarının tam yüklenmemiş olabilme ihtimali. Dosya bütünlüğünü denediğinize göre silip tekrar yüklemeyi de deneyebilirsiniz. Biraz boş bir tavsiye oldu ama aklıma ilk gelen buydu.

1 Beğeni

Muhtemelen öyle yapacağım, teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

Rica ederim. @mit’in tavsiyesinin işe yaradığı birçok durumla karşılaşabilirsiniz, dosya bütünlüğü kısmını hallettikten sonra onu da denemeyi unutmayın. Gerçi o da olmadığına göre geriye tek bir seçenek kalıyor :confused:. Rica ederim.

1 Beğeni

Dediğim gibi olmadı :confused:. Tekrardan teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

Lisanslı oyun almanın faydalarından yararlanıp oyun üreticisine ya da Steam’e sorabilirsin problemi. :grinning: Sorun yaşadığımda destek talebi oluşturdum ve çözülmüştü benim sorunlarım.

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim, deneyeceğim :slight_smile:

Witcher 3’le ilgili bir sorun yaşıyorum. Oyunda şuan 96 levelim ve Yeni Oyun + paketini seçerek yeniden oynamaya çalışıyorum ama ‘‘Oyun tamamlanmamış’’ mesajını veriyor. Ana hikaye ve DLC paketlerini de bitirdiğim halde başıma geliyor.Yardım edebilir misiniz ?

Oyunun forumlarından anladığım kadarıyla New Game+ üstüne yeni bir New Game+ açılmıyor. Sıfırdan başlamanız lazım.

Tamam. Teşekkür ederim.

1 Beğeni

Witcher oyunlarının tüm dijital ekstralarını - müzikler, sanat kitapları, haritalar, çizgi romanlar - GOG.com’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Thronebreaker’ın efsane müzikleri de dâhil.

5 Beğeni

Ben bulamadım sitede bunu sadece oyunlar var :grimacing:

Ana sayfada, biraz aşağıda link var.
https://www.gog.com/game/the_witcher_goodies_collection

1 Beğeni

Teşekkürlerrrrrrrrrr

1 Beğeni

Square Enix, Tomb Raider GoTY ile Lara Croft and the Temple of Osiris’i bedava veriyor “Evde kal” için.

5 Beğeni

The Surge 2’ye başladım gamepass’e gelince ve bayıldım oyuna… Souls oyunlarına bayılmam ama bunun sanırım teknolojik görseli hoşuma gitti… Özellikle uzuv hedefleyip parça ayıklamak çok enteresan bir durum :smile:

1 Beğeni

Reboot Tomb Raider hoştu. Lara’nın verici kulesine çıktığı kısım, niyeyse duygulandırmıştı. Sebebi muhtemelen oraya kadar bayağı bir badire atlatmaktan geliyordu. Neyse…

Oyunda eksikliğini hissettiren tek şey, belirgin bir kötülüğe karşı karşıya olunmamasıydı. Lara’nın mücadele ettiği birileri ve bir güç vardı, var olmasına da, birinin motivasyonu, diğerinin gizemi sebebiyle kötü adam kontenjanını dolurmakta zorlanıyor gibiydiler.

Amann, ne uzatıyorum… Bedava dağıtıyorlar.

Hah, bedava medava demişken. Epic Store’da da ücretsiz olarak Watch_Dogs Standard Edition veriliyor. Uplay sebebiyle biraz mırını kırın ettim ama, zaten Ubisoft hesabımda oyun vardı, olsun dedim.

https://www.epicgames.com/store/tr/product/watch-dogs/home

2 Beğeni

Kanın gövdeyi götürdüğü FPS aksiyon Doom ile huzurluk ve sevimlilik abidesi hayat simülasyonu Animal Crossing aynı tarihte çıkış yapınca :smiling_face_with_three_hearts:

4 Beğeni