Video Oyun Dünyası

Ps3 bizdeki serviste yok ama ratchet and clankin zaten ps4 versiyonu var. Ratchet and clank demişken bende yeri çok çok ayrı olan bir oyun. Ps4 versiyonu pixar animasyon kalitesinde harika Türkçe dublajı var. En çok eğlendiğim oyunlardan birisidir.

Benim kalan 11 aylık süreyi normal 460 TL ye tamamlanacak şekilde ödeme aldı.

3 farklı arkadaşa sordum 3umuzunde en az 2 yıllık en çok 4 yıllık plus üyeliği vardı, 3muzde 545tl ödedik. Muhtemelen bir sıkıntı var ama bakalım. Abi sen oyunları kurmaya başla ortak bir oyun buluruz. :wink::+1:

1 Beğeni

:smile: :smile: Dün gece yeni ps5 alan bir arkadaşla 1 aylık EA Play alıp A Way Out’a başladık. Evet bir ara seninle de bir oyun bulalım ortak. Hatta Far Cry filan yapsak Co-Op.

1 Beğeni

Arkadaşlar ucuzken yeğenime ps4 pro almıştım. Ara ara oyun alıyorum ama oyunlar çok pahalı.

Şimdi sizin paylaştığınız bu pass sisteminde en detaylı paket deluxe müdür? 540 lira olan. Sitede 460 yazıyor

Dostum 545’e aldanma. Fiyatı 460 TL.
Şimdi atıyorum eski bir plus abonesisin. Yeni pakete yükseltmek istiyorsun ve 1 yıldan fazla bir süreyi kapsayacak aboneliğin var. İşte 545 TL fark ile kalan abonelik süreni yükseltmiş oluyorsun. Sizin alacağınız paket 460 TL.

2 Beğeni

Bak returnal var, onu deneyelim. Roguelike bir oyun. Onun harici far cry da olur. Akşama listeye bakınca netleştiririz. :wink::+1::joy:

1 Beğeni

Roguelike denemedim hiç bugüne kadar. :smiley:
Onun dışında nostaljik olarak gözüme takılan Worms Armageddon var.

1 Beğeni

Teşekkürler hocam, az önce aldım, yeğende içeriği çok beğendi :slight_smile:

1 Beğeni

Hiç oyunu olmayan bir konsol sahibini bile uzun bir süre hiç boş bırakmayacak bir içeriğe sahip. Hayırlı olsun yeğeninize.

2 Beğeni

Zaten yeğen de Crew 2 oyununu merak ediyormuş. Oyunun fiyatı 1 yıllık üyelikle aynı neredeyse. O yüzden hem parasını çıkarır hem de çok mantıklı bir ücret.

1 Beğeni

Onu 3 kez bitirdim fakat ben PS3’tekileri de oynamak istiyordum. Olmaması üzdü. İnternet alt yapımız sağ olsun.

1 Beğeni

Gönlümün sultanısın
Sen başımın tacısın
Tutunacak dalımsın
Canımsın canımsın

:kalp:

5 Beğeni

Allah Allah diye geliyor, savun köpek Fenris… 800 papel diyorlar. Artık 3 4 arkadaş gireriz. :joy: @erdo ödeme planın hazır mı? Kitap alışverişlerini kasıma bırakma. :wink:

2 Beğeni

Trine 2 Complete Edition

Birinci oyunun yaptıği her şeyi daha iyi yapıyor ancak bana biraz uzun geldi(dlcden bağımsız) sonlara doğru çok sıkıldım.

:smile::smile::smile: 1 ay bekleme sonrası Donanım Haber’den benim ortakla bir hesap alıp, oynayıp , bitirip, satma.
Geliyor tüm alemlerin efendisi.

Yapıyorum bu sporu. :sunglasses:

7 Beğeni

image

image

image

image

Bethesda oyun fiyatları uçuşa geçmiş. Birkaç örnek.

2 Beğeni

Bethesda değil de, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge ön siparişe açıldığında 36 TL’den almıştım. Şuan ki fiyatı 269 TL. Oyun çıkalı 1 ay oldu daha.

1 Beğeni
  • PlayStation 4 – 599TL
  • PlayStation 5 – 699TL
  • PlayStation 5 Deluxe – 789TL

Evet çok pahalı ama bu ekonomide bana iyi geldi fiyatları. Min 1000 TL bekliyordum

3 Beğeni