Yapay Zekâ Şarkıları

Suno AI ya da başka herhangi bir uygulama ile oluşturduğunuz şarkıların linkini buraya atabilirsiniz.

Papatya Tarlasında Rönesans’taki kehaneti bestelettim, ortaya şöyle şeyler çıktı:

2 Beğeni

Kendi kendime umut dolu şarkı sözleri yazmaya çalışırken, bir gün teknolojinin yeterince gelişip yapay zekâca besteleneceğinden umudum yoktu. Umarım bu şarkı sizi zamana ve yarına gülümsetir. :notes:

4 Beğeni

Ben çok sevdim, umarım siz de seversiniz.

Sözler: @Agape
Beste: Suno

6 Beğeni

Sabahattin Ali şiirini kullandım ahah😁

4 Beğeni

Ben de şöyle Ravenloft okurken galeyana gelip, sözlerini yazdıktan sonra yapay zekaya bestelettiğim vampir temalı, dark fantasy şarkılarımı paylaşayım. :smiley:

4 Beğeni

Bu hafta bir bubblegum pop şarkısı yaptım. Bu yazın hiti belli oldu dermişim. :smiley:

3 Beğeni

Çok eskiden yazdığım fantastik bir hikayemin kahramanına şarkılar yazdım ahaha. :grin:

4 Beğeni

Çok güzel bir olay bu ya.

1 Beğeni

Bari bir de ben paylaşayım. Doğru kombinasyonu bulmak için abone olmak lazım cidden.

Sözler: Ben
Beste:Suno

Sözleri daha önce paylaşmıştım forumda…

1 Beğeni

Söz yerine anahtar kelimeler ve müzik türü belirterek yapılınca , daha güzel örnekler yapıyor Suno.

railroadpaintedlogo

1 Beğeni

Beyin hücrelerim öldü. Hepsi, tamamen…

Bence gelişigüzel parça üretmek keyifli değil. Sıradan insanların asla fırsat bulamayacağı bir şey sunuyor diye cazip bana kalırsa. Herkes biraz şairdir. Gizli saklı köşede bir şeyler vardır. Onları dinlemek hoş hissettiriyor.

1 Beğeni

:slight_smile:

Evet.

Haklısın, kolaylıkla hiç bir müzik bilgisi, herhangi bir çalgı çalmadan beste yapabiliyor insan.
Suno 'yu uzun zamandır deneyimliyorum, telegram grubunda taraftar besteleri yapıp atıyorum şakasına. :slight_smile:

Suno’ya sözleri verince (cümle - keliime anlamı olarak demiyorum) çocuk şarkısı gibi şarkı yapıyormuş gibi geliyor bana. Sanki anahtar kelimeler ile daha iyi oluyormuş gibi.

2 Beğeni

Oldukça çok deneme yapmak lazım sözler için. Üç hesap açtım en çok paylaştığımı beğendim ben. :sweat_smile:

2 Beğeni