Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Geçen ekimde sorduğumda aralık demişlerdi. Nisana uyarlar umarım. Kıyamet gösterisi için de Aralık demişlerdi. 2021’i mi kastettiler acaba :grinning:

2 Beğeni

2019 tüyapta 3.kitap çıkıcaktı halbuki :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

6 Beğeni

Alfa Çehov’un 6. cildini satışa çıkarmış. Hem karton hem de sert kapak aynı günde satışa çıkarılmış.

İthaki, siz planlar yaparken başınıza gelenlerdir.

12 Beğeni

7 Beğeni
12 Beğeni

Ara Dünya serisini set halinde satışa koyduklarında almak daha avantajlı oluyor, biraz daha bekleyim.

3 Beğeni

Yitirilen Cennet 512 sayfa. Pegasus’taki Kayıp Cennet 240… Acaba İthaki’ye Paradise Regained dahil mi, yoksa gerçekten Pegasus bayağı eksik mi?

1 Beğeni

Kırmızı Saatler sanki moderne gelecek gibi hissettirmişti. İki tane basınca biraz sakinleşmiş olabilirler tabi :slight_smile:

1 Beğeni

Çevirmen dahil olmadığını söylemişti diye hatırlıyorum.

1 Beğeni

Paradise Regained dahil değil, kitap da çizimler olacak. Çizim, ebat, punto sayfa sayısını etkiler ama ne kadar etkiler onu bilemedim.

7 Beğeni

Hepsi ayrı ayrı ilgimi çekti.

1 Beğeni

@DenizinKitapligi @alper
Çok teşekkürler. Şimdi hatırladım ben de, öyle bir şeyler yazılmıştı buraya da.

Gustave Dore çizimleriyle basılması çok çok iyi olmuş. Sırf bunun için bile alınır. Punto olarak da Pegasus’tan daha büyük görünüyor. Tabii hala 240 ve 512 sayfa arasında çok fark var. Aslında özellikle en başta duyurulduğunda eksiksiz çeviri diye belirtildiği için şüpheye düşmüştüm. Ama zaten İthaki yine gönlümü fethetti çizimlerle basarak. Pegasus’un baskısı bunun yanında yavan kalacak gibi görünüyor. :slightly_smiling_face:

3 Beğeni
3 Beğeni

Farseer setini Alfa’nın kendi sitesinden almıştım, an itibari ile kargoya verildi mesajı geldi. Yayınevi kendi sitesinden verilen siparişlere öncelik tanıdı sanırım. Umarım kutulu geliyordur. :hanci:

3 Beğeni

Dedalus şöyle mizahi spekülatif öykülerden oluşan bir klasik basmış. İlgi çekici duruyor.

3 Beğeni

122 sayfa neredeyse 20 Liraya satılacak.

2 Beğeni

Maalesef öyle. Fiyatlar konusunda artık konuşmuyorum çünkü çok sinirleniyorum, kendime hakim olamayarak küfredeceğim. Kitap lüks değildir ve lüks olamaz, olmamalıdır.

7 Beğeni

Sanırım ciltli olarak da basılacak. Çevirmeni twitter’da bir soruya cevaben söylemiş.

2 Beğeni
3 Beğeni