Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Diziyi izledikten sonra kitabı da okuyayım mı diye düşünmüyor değilim. Kitapla dizi farklı mı ilerliyor bilginiz var mı acaba? Eğer farklı ilerliyorsa mutlaka alacağım.

1 Beğeni

Son 2-3 sezonu izlemedim ama özellikle 1 sezon sonrasında farklılıklar artmaya başlıyor. Diziye hiç girmeyen karakterler var ( örneğin Leydi Taşyürek) bazı karakterlerin kaderleri farklılaşıyor ve dolayısıyla hikayede farklı ilerliyor.

3 Beğeni

İkinci cilt çıkmaz diye ilk cildi uygun fiyatlı iken almamıştım :frowning: Artık uyguna bulamam.

1 Beğeni

A101 kampanyası gibi aldın aldın :blush: :blush:

3 Beğeni

Baya farklı ilerliyor. @alper dediği gibi olmayan çok karakter var. En önemli değişikliklerden biri Aegon Targaryen bence. Daha fazla söylemeyelim. Şişko yazmaz ama siz kitapları da okuyun.

İlk 5 sezon paralel ilerliyor sayılır. Sonra kopuyor. Uyarlayacak kitap kalmayınca demek. :smile:

@isos81 6 ay önce bir hamburger parasından daha uygundu. Bizi mahveden enflasyondan daha büyük bir değişim var kitapta.

4 Beğeni

Yok yok kitap aldırıyoz ya ondan. :relaxed: :relaxed: :relaxed:

Bilemedim kim olayım.

2 Beğeni

Akılçelen iki cilt aynı anda basıyor. Yetmiyor tek çevirmenle geliyor. Kitabın adı filan çevrilmiş. Başımıza kurbağa yağacak!

8 Beğeni

Hayır yani yayınevine defalarca sorduk basacak mısınız diye, bir cevap bile vermediler.

1 Beğeni

Bu kez yazar yerine de ana yayıncıyı yazmışlar. :slight_smile:

2 Beğeni

Demek ki içerik İngilizce geliyor. İsimleri çevirip basıyorlar. :sweat_smile:

2 Beğeni

Parlayan sözlerden haber yok değil mi? :pleading_face:

Onun da bandrolü alınmış.

1 Beğeni

İşte aradığım ruh bu.

1 Beğeni

12 Beğeni

:smiley:

24 Beğeni

Bu ne tatlı bi’ kapak böyle!

3 Beğeni

Kapağa ben de bayıldım. :slight_smile:

2 Beğeni

En sonunda tamamlanıyor Kıyamet Polisi. Darısı diğerlerinin başına.

2 Beğeni

Neyse ben yırttım. :joy: :joy: :joy: @MelihAntepli gerekeni yapar :joy: :joy:

2 Beğeni

:roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes: .

2 Beğeni