Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Everest Nahid Sırrı Örik kitapları için ciltli bandrol de almış.

3 Beğeni

Çok sevindim bu habere. Geçtiğimiz aylarda BKM’den sipariş etmeyi denemiştim lakin iptal etmişlerdi. YKY’nin basacak olması çok daha iyi oldu.

1 Beğeni

Keşke her yayınevi okuruna böyle bir seçenek sunabilse. Evet, çok pahalı oluyor biz okurlar için ama bu bir tercih meselesi hatta bir kültür bence.

1 Beğeni

Evet.

Son dönemde Everest bu anlamda iyi baskılar yapıyor.

3 Beğeni

Daha yeni tamamlamıştım Oğlak’tan. Bu yapılır mı? :frowning: Kesin çok güzel olacak kapaklar. :persevere:

1 Beğeni

Ferit Edgü baskıları gibi bez cilt yapacaklarsa ben bu şekilde olacak kapaklara itiraz etmem. :slight_smile:

8 Beğeni

Bunları ilk anda hiç beğenmedim ama sonradan biraz alıştım. Ama Alfa’daki kapakları harikaydı. Keşke hepsini bassalardı. Tamamlanmadan Everest’e geçti.

1 Beğeni

Everest’in yeni karton kapak da güzel, beğendim ben. Aslında en başından Alfa değil de Everest olmalıydı. Everest’in Alfa’ya göre daha çok Türk edebiyatı ile alakalı bir misyonu vardı. Sonradan bu durum akıllarına geldi herhalde. :slight_smile:

9786051857022

3 Beğeni

Evet ben de Alfa’dan çıkacağını ilk gördüğümde aynı tepkiyi vermiştim. Bu kapak da güzel, ben de beğendim. :slight_smile:

1 Beğeni

Bu durum biz okuyucuların bile aklına gelmişken hepimiz alfa ne alaka Everest var iken demişken yayınevinin aklına nasıl gelmez ilginç

2 Beğeni

Can Yayınları’nın Kısa Modernler serisi bitti mi acaba? Konu ile ilgili bir şeyler duyan var mıdır?

7 Beğeni

Fiyatlar uçak oldu iyice. Kenzaburo Oe 65₺ liste. Dedim 500-600 sayfa heralde kitap.

400 bile yokmuş.

5 Beğeni

Bir hamburger fiyatı. Artık ülkede ucuz hiçbir şey yok.

6 Beğeni

Ben paylaştıkça linç edilecekmişim gibi hissediyorum. :relaxed: :relaxed: :relaxed:

32 Beğeni

Uçak olsa iyi, uzay mekiği oldu :sweat_smile:

Not aldım. @fortknoxt en kısa sürede linçleyeceğim :joy:

2 Beğeni

Çevirmeni değiştirmişler. İlk defa Can Sevinç değil çevirmen.

2 Beğeni

Bugün ithakileri de paylaşayım toplu linç yap. :joy: :joy: :joy:

4 Beğeni

Sonunda GoT 2. kitap özel cilt çıkıyor. Benim gibi ciltli biriktirenlerin yıllarını alacaktır ama olsun. 10 yıl sonra okurum artık.

3 Beğeni

Göndere bir Stark bayrağı çekeyim ben.

Neden, Lannister taraftarı mısın? :slight_smile:

2 Beğeni