Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Evet ben de en sevdiğim kitabı olduğu için çıktığı zaman ciltsizini arkadaşıma hediye edip ciltlisini edinmiştim :slight_smile: Ama tek kitapta bırakmaları üzücü oldu. Benzer duyguyu Puslu Kıtalar Atlası’nda yaşadım. Onda da ciltli baskısı çıkınca diğerleri için de gelir diyordum ama gelmedi. En azından Amat ve Suskunlar için yapsalar yeterdi.

1 Beğeni

Kemal Tahir eksiğim varsa tamamlayayım bari, diğer yayınevinden alacağımı sanmıyorum. Öğrendiğim iyi oldu bu değişikliği.

1 Beğeni

https://www.yapikrediyayinlari.com.tr/lord-badi-red-kit-47.aspx

Baskısı yoktu. İlgilenenlere duyurulur.

2 Beğeni

Duyurusunu @alper paylaşmıştı, satışa birkaç gün önce çıkmış. Yayınevinin sitesi haricinde idefix, D&R ve kitapyurdu’nda satışta şu an.

5 Beğeni

Yky’nin bazı tekrar baskı kitapları sadece Kitapyurdu sitesinde stok gözüküyor ama kendi sitesinde ve başka sitelerde bulunmuyor. Sebebini bilen var mı?

1 Beğeni

Kitapyurdu daha önceden toplu sipariş vermiştir muhtemelen. Stok var ve YKY’nin sitesinde yoksa geciktirmeden al derim.

1 Beğeni

Kendi başlığında vardı bu.

Bu tekrar baskılar yeni yapıldı ama mesela Güven Turan ve Kamuran Şipal’ in kitapları gibi tükenme durumu yoktur herhalde.

1 Beğeni

13 Beğeni

18 Beğeni

Geliyor

@MustafaYildiz
@Orhan_Kolibandi

2 Beğeni

Şuraya bir el atalım Yapraklar Evi için;

11 Beğeni

Heyecanlandım, hem de ciltli de geliyor.
Yiheeeyyt, huuup jjiiitt nahhaaa…
images (1) (5)

9 Beğeni

Bu kitabın son baskısı yıllar önce 120 TL etiket fiyatı ile satılıyordu. O zaman için bile çok pahalı bir kitaptı. Yeni baskısı aynı şekilde yapılırsa fiyatı 350-400’den bir kuruş aşağı olmaz. Fiyatı söylemeden sosyal medyadan talep toplamak çok akıl karı bir iş değil monokl açısından.

2 Beğeni

Aylak Adam baskısı da gözükmüş.

https://twitter.com/AylakAdamYayin/status/1491050621671448578?s=20&t=O4KuBHp1xbNobiM0dDHXfQ

24 Beğeni

Elimde YKY Delta baskısı ve normal baskısı var ama ciltli ve görseldeki gibi sırt kısmı falan düzgün bir baskı olursa alırım bunu. :slight_smile:

4 Beğeni

Ben de iç dış görüp öyle karar vereceğim. :slight_smile:

@annihilator Nahid Sırrı Örik kitaplarının ciltli baskıları da yapılacak, alacak olanlar varsa bilgisi olsun, ciltli de gelecek.

4 Beğeni

İlk kez matbaa bilgi formu paylaşan yayınevi görüyorum, acaip heyecanlıyım, manyak oldum 3 haftadır.

2 Beğeni

Senlin’in ikinci kitabı ne zaman geliyor acaba? Monokl görününce aklıma direk Senlin geldi.

4 Beğeni