Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Evet görmüştüm sanki Malazan ile ilgiliydi değil mi? O açıdan bakınca her iki kitabın da telifli olduğunu düşünürsek (telif miktarlarını bilemeyiz tabi), aynı sayfa sayısında olduğunu da kabul edersek (malazan baskısı sayfa sayısı az ama ebatı büyük) düz mantıkla bir denklik kurabiliriz. O halde Everest karton kapakta 20 TL pahalı, ciltli baskıda ise 50 TL ucuz kalıyor. Yani ilk mesajınızda haklısınız :grin:

2 Beğeni

13 Beğeni

Bizim grafikerlerin Stephen King’le bir derdi var sanırım.

2 Beğeni

Mustafa Küpüşoğlu’na sordum bakalım, Georges Duby’nin Kadınların Tarihi gelecek mi diye.

9 Beğeni

Ben de tam bunları atıyordum. :slight_smile: Bu aralar Necatigil’e iyi yer ayırıyorlar. Umarım sonu Delta-2 olarak biter. :slight_smile:

1 Beğeni
2 Beğeni

13 Beğeni

Çok iyi kitaplar çıkartıyorlar :100::clap:

3 Beğeni

Turkuvaz grubuna ait bir yayınevi Ketebe.Sadece belirtmek istedim,çok iyi kitaplar çıkarttıkları aşikar

3 Beğeni

Turkuvaz değil, Albayrak.

3 Beğeni

Hocam yanılmışım o ayrı bir grupmuş birinin gazeteleri sabah takvim diğerinin yeni şafak gzt falan birinin tvsi ATV diğerinin tvnet falan

2 Beğeni

Hatta şöyle bir şey duydum ya da gördüm. Cemil Meriç ve Kemal Tahir’i yazarları arasına katmaya çalışıyor diye.Bu da hayli bütçe isteyen bir durum.

Aldılar Tahir’i. Fakat bu verdiğiniz detayların amacı ne?

4 Beğeni

Buraya yazdığımız her şeyin bir amaç taşıması gerekmiyor sanırım

1 Beğeni

Kemal Tahir’i alan kim? Merak ettim. Ketebe mi?

1 Beğeni

Aynen. Ketebe’ye geçtiğini duymuştum. Muhtemelen kesin bilgi.

3 Beğeni

Ketebe, Cengiz Aytmatov’a özel baskılar yapmıştı.Kemal Tahir için özel baskı gelir mi merak ediyorum. :laughing:

İthaki baskılarını pek beğenmiyordum, güzel oldu. :drooling_face:

3 Beğeni

Sanırım sadece Devlet Ana için 50.yıl özel baskısı yapmışlardı. İsmi özel baskı ancak sert kapak olması haricinde bir özelliği olduğunu hatırlamıyorum.

1 Beğeni

Ketebe özel baskı seviyor. Ben esir şehir ve devlet ana gibi eserlere yapabileceklerini düşünüyorum. Bende sadece Al yazmalım özel baskısı var Ketebe’nin. Cemile’yi almadım. Baya pahalı bir de sonuçta özel baskı olunca.

@effect dediğiniz gibi ekstra bir özelliği yok o kitabın ama ciltli bir edisyon olması da hoş. Ben alınca çok mutlu olmuştum. :slight_smile:

2 Beğeni