Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

DR’a uğramışken, Gizli Dünya kitabını biraz inceledim.Baskısı çok iyi olmamış ama kötü değil, tatmin eder düzeyde, içerik zaten meraklısı için çok güzel. :slight_smile:

20 Beğeni

Baskı iyi değil. Zaten fazlasını yapmıyor Kronik. Fotoğrafların beyaz sayfa olması güzel.

İçerik ise bence de iyi. Rastgele 40-50 sayfa okudum, derli toplu, akıcı bir anlatımı var kitabın. Hz İsa - Hz Muhammed dönemi casusluk olaylarını dahi anlatmış.

6 Beğeni

Bu kitap 200 TL mi ? :))

1 Beğeni

Evet liste fiyatı 200 TL. Kitabın sadece kaynakçası yaklaşık 130 sayfa.

2 Beğeni

Hint

https://www.dr.com.tr/kitap/hint-buddhizminnin-tarihi/felsefe/felsefe-bilimi/urunno=0001977310001

4 Beğeni
4 Beğeni

Fiyat gerçek mi yoksa satışta değil diye mi böyle?

Büyük ihtimalle o fiyattan satışa çıkar, maalesef.

Çizgi roman tanıtım sayfaları

Kaynak

2 Beğeni

Henüz satışta olmadığı için etiket fiyatı görünüyor.

Kurt Vonnegut telifi Can’da değil mi?

Çizgi roman versiyonu bu. :slight_smile:

2 Beğeni

170 lira ödeyip Dex kalitesine maruz kalmak isteyen mazoşistler için bulunmaz fırsat.

4 Beğeni
23 Beğeni

İthaki bana sen misin ilk kitabı ciltli alan demiş :smile:.

17 Beğeni

Ben almadım, şimdilik almayı düşünmüyorum seriyi ama ciltsiz 2. kitabın kapağı inanılmaz güzel olmuş.

33 Beğeni

Klâsik “seriye düşük fiyattan başlama” politikası.

10 Beğeni

Karanlık Kitaplık serisinin kapağına çevirmen ismi yazmaya başlanmış olması gerektiği gibi. :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Bunu tahmin ederek ilk kitabı karton kapak 35 TL’ya almıştım. Fakat şimdi ikinci kitap %50 indirim görse bile 55 TL, ben bu seriyi bitirebileceğime dair umudumu yitirdim. :sweat_smile:

Birileri serilerin devamını okuyup bize anlatsın forumda, böyle bir başlık açalım. :roll_eyes:

3 Beğeni

Asıl fiyat sürprizi Malazan 2’de olacak bence :grinning: karton kapak 150 TL, ciltli 250 TL olarak tahminimi buraya iliştireyim.

7 Beğeni

Asıl değil ama onun bi’ tık küçük boy versiyonu sürprizi Malazan’ı haftaya duyurarak yapabilirler. :blush:

2 Beğeni